Ekonomi Türkiyede bir ilk Ödülü kripto para ile verecek

Türkiye’de bir ilk: Ödülü kripto para ile verecek

Son yıllarda çok sık gündeme gelen ve alışverişlerde de kullanılmaya başlanan kripto para tarafında Türkiye'de bir ilk gerçekleşecek. 16-17 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek Bodrum Golf Cup turnuvasında dereceye girenlere ödülleri kripto para ile verilecek.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Bitcoin
Bitcoin

Yaklaşık 9 ay önce hizmete giren kripto para alım-satım platformu Bitci.com, sporseverleri Bodrum’da bir araya getirecek çok önemli bir organizasyona ev sahipliği yapıyor.

16-17 Ağustos tarihlerinde, Çağdaş Holding ve Swissôtel Resort Bodrum Beach’in destekleriyle Bodrum Golf Kulübü’nde düzenlenecek Bodrum Golf Cup’a Türkiye’nin farklı bölgelerinden çok sayıda golf tutkunu katılacak.

ÖDÜLLER KRİPTO PARA İLE VERİLECEK

İki gün sürecek organizasyon, ödül sistemiyle de Türkiye’de bir ilke imza atacak turnuvada dereceye girecek isimler, ödüllerini kripto para olarak alacak.

Bitci.com'un Kurucusu Burak Çağdaş Çağlar

KRİPTO PİYASASINI İLKLERLE BULUŞTURUYORUZ

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Bitci.com'un Kurucusu Burak Çağdaş Çağlar, bugüne kadar hayata geçirdikleri uygulamalarla kripto para piyasasında çok sayıda ilki başardıklarının altını çizerken, “Yerli ve yabancı sporcuların katılımıyla 16-17 Ağustos tarihlerinde düzenleyeceğimiz Bitci.com Bodrum Golf Cup da bu ilklerin bir devamı. Bu organizasyonla birlikte ilk kez Türkiye’de bir golf turnuvasının ödülü kripto para ile verilmiş olacak. Bitci.com olarak, ilerleyen dönemde sporun farklı alanlarına destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Vakıfbank da konutta faizleri yüzde 1'in altına indirdi
EKONOMİ
Vakıfbank da konutta faizleri yüzde 1'in altına indirdi

Bankacılığı bıraktı: Şimdi siparişlere yetişemiyor
EKONOMİ
Bankacılığı bıraktı: Şimdi siparişlere yetişemiyor

Faizler yüzde 1'in altına indi: Aylık taksit 500 TL düşecek
EKONOMİ
Faizler yüzde 1'in altına indi: Aylık taksit 500 TL düşecek

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.