Gündem Rizede skandal görüntü Önce tokatladı sonra dondurma verdi

Rize yerel haberleri: Bir tokata bir dondurma

Rize'de skandal görüntü: Önce tokatladı sonra dondurma verdi

Rize Çamlıhemşin'de bir market sahibi mahalledeki çocukların yanağına attığı her tokat karşılığı dondurma veriyor. Çocukların tokat yemek ve karşılığında dondurma almak için sıraya geçtiği görülüyor.

Haber Merkezi IHA
Çocukların tokat yemek ve karşılığında dondurma almak için sıraya geçtiği görüldü.
Çocukların tokat yemek ve karşılığında dondurma almak için sıraya geçtiği görüldü.

Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde bir market sahibi mahalledeki çocukların yanağına attığı her tokat karşılığı dondurma veriyor. Çocukların tokat yemek ve karşılığında dondurma almak için sıraya geçtiği görülüyor.

Sosyal medyada paylaşılan ilginç görüntülere her gün bir yenisi ekleniyor. Son olarak Çamlıhemşin'de paylaşılan görüntü dikkat çekiyor.

Görüntülerde bir market sahibi mahalledeki çocukların yanağına attığı her tokat karşılığı dondurma veriyor. Çocukların tokat yemek ve karşılığında dondurma almak için sıraya geçtiği görülüyor.

Böyle insan olmaz olsun: Sosyal medya bu görüntüleri kouşuyor
OYNAT 00:53
Böyle insan olmaz olsun: Sosyal medya bu görüntüleri kouşuyor
Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde bir market sahibi mahalledeki çocukların yanağına attığı her tokat karşılığı dondurma verdi. Çocukların onurlarını kıran bu görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti.


"Bir tokata bir dondurma'ya soruşturma

Çamlıhemşin'de bir market sahibinin mahalledeki çocukların yanağına attığı her tokat karşılığı onlara dondurma vermesi ile ilgili görüntülerin sosyal medyada yayınlanması ve ardından basında konunun gündeme gelmesi ile birlikte Rize Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü konuyla ilgili soruşturma başlattı.

Paylaşılan görüntülerin basında yer almasının ardından harekete geçen Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yetkilileri konuyla ilgili soruşturma başlatırken, market sahibi sosyal medyadan yeni bir video yayınlayarak çocuklardan ve herkesten özür diledi.

Arkadaşı çektiği görüntülerde market sahibi Nazım S.’yi mahalledeki çocuklarla birlikte görüntüleyerek, "Şakacıktan yapılan bir uygulamadan dolayı yanlış anlaşıldık, bu videoyu çekme gereği duyduk. Bu çocuklara böyle bir uygulama olur mu böyle bir çağda. Çok sevdikleri için espri mahiyetinde yapılan bir uygulama” derken, Nazım S.’de çocukları çok sevdiğini belirtti. Nazım S. ise açıklamasında “Yanlış anlaşıldı. Çocuklar bizim geleceğimizdir. Her gün esnaf olarak çocukları ben okulu uğurlarım, okuldan geldiklerinde yine ben karşılarım. Bunların çoğu benim akrabam, yeğenim. Biz kendi aramızda espri yapıyoruz" dedi.

REKLAM

Nazım S., görüntülerde çocuklara seslenerek, "Beni seviyormusunuz?" derken, çocuklar hepsi bir ağızdan "Nazım dayı seni çok seviyoruz" diye bağırdı.

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.