SÜPER LİG

Abdülkadir Ömür'ün idolü Andreas Iniesta

Trabzonspor'un genç oyuncusu Abdülkadir Ömür, Antalya kampında düzenlenen basın toplantısında konuştu. Liverpool ile ilgili iddialara cevap veren futbolcu örnek aldığı ismi de ilk kez açıkladı.

Haber Merkezi Yeni Şafak

Devre arası hazırlıklarını Antalya Belek’te sürdüren Trabzonspor’da futbolcular Jose Sosa ve Abdülkadir Ömür basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısına genç oyuncu Abdülkadir Ömür'ün sözleri damga vurdu.

Liverpool iddialarına cevap veren oyuncu, örnek aldığı ismi de açıkladı.

İşte Abdülkadir'in açıklamalarından öne çıkanlar;

  • "Burada bazı başarılar elde etmek istiyorum. Burada başarı elde etmeden Avrupa’ya gitmek gibi bir durumum yok. Önceliğim Trabzonspor ama Avrupa’da oynama hayalim var, ben de inşallah bir gün orada oynarım. Sahada karakteriyle küçüklüğümden beri Iniesta’yı örnek almak isterim. Futbolcularla tartışmayan karakteri gözümü çarptı. Bazı insanlar oyun stili olarak beni Messi’ye benzetiyorlar. O dünyanın en iyi futbolcusu, ona benzetilmek inanılmaz bir şey. İnşallah ona benzetilmeye layık olabilirim. Hayalim burada başarılı olup daha sonra Avrupa’ya gitmek"

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.