|

Abdülkerim Bardakcı: En iyi performansımı göstermek istiyorum

Galatasaray'a transfer olan Abdülkerim Bardakcı, ''Çok şükür çok çalıştım, azmettim. Bunların olacağını düşünüyordum. Hayal ediyordum ki, çok şükür hayallerime kavuştum. İnşallah önemli olan bundan sonrası. En iyi performansımı göstermek istiyorum" dedi.

09:17 - 25/06/2022 Cumartesi
Güncelleme: 09:32 - 25/06/2022 Cumartesi
DHA
Abdülkerim Bardakcı geride bıraktığımız sezonda Konyaspor formasıyla 34 maça çıktı.
Abdülkerim Bardakcı geride bıraktığımız sezonda Konyaspor formasıyla 34 maça çıktı.

Konyaspor’dan Galatasaray’a transfer olan 27 yaşındaki başarılı defans oyuncusu, sözleşme imzalamak için bugün 23.50 uçağıyla İstanbul’a hareket etti. Havalimanında gazetecilerin sorularını cevaplayan Abdülkerim Bardakcı, ''İlk önce şunu söyleyeyim. Yarın belli olacak inşallah her şey. Tamam biz anlaştık ama sağlık kontrolünden sonra inşallah daha net konuşabiliriz" ifadelerini kullandı.

''İçimde de bir burukluk var''

Buruk bir sevinç yaşadığını belirten Bardakcı, ''Çok mutluyum ama içimde de bir burukluk var. Ben burada doğdum, burada büyüdüm, burada yetiştim. Burada ekmek parası kazanmaya başladım Konyaspor sayesinde. Herkese çok teşekkür ediyorum. Taraftarlarımıza, sayın başkanımıza, hocamıza, takım arkadaşlarıma, hepsine çok teşekkür ediyorum. Çok yardımcı oldular" diye konuştu.

''En iyi performansımı göstermek istiyorum''
Gazetecilerin, "Transferin gözde ismiydin, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş... Bu yoğun ilgiyi neye bağlıyorsun" sorusu üzerine Bardakcı, şunları söyledi:

"Çok şükür çok çalıştım, azmettim. Bunların olacağını düşünüyordum. Hayal ediyordum ki, çok şükür hayallerime kavuştum. İnşallah önemli olan bundan sonrası. En iyi performansımı göstermek istiyorum."

Bardakcı, "Galatasaray'ı seçmenindeki en büyük etken neydi" sorusu üzerine de ''O yarın belli olacak inşallah" diye cevap verdi.
''Bana çok şey katacağını düşünüyorum''
Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Okan Buruk hakkındaki sorusu üzerine Bardakcı, ''Okan hoca hakkında herkes çok iyi konuşuyor. Çok kişiden duydum. Ben de bir kere milli takıma onunla beraber gittim ama sakatlığımdan dolayı geri dönmüştüm. Fazla vakit geçirememiştik. İnşallah Okan hocanın, Allah nasip eder de yarın herhangi bir problem çıkmazsa ve anlaşırsak, bana çok şey katacağını düşünüyorum" dedi.

"Bundan sonraki hedeflerin neler" sorusuna ise Bardakcı ''İlk önce kendimi daha çok kanıtlamak istiyorum. Ondan sonrası Allah kerim diyelim" yanıtını verdi.
#Süper Lig
#Galatasaray
#Abdülkerim Bardakcı
#Transfer
2 yıl önce