|

Andreas Beck: Teröre prim vermemek lazım

Beşiktaş'ta forma giyen Alman defans oyuncusu Andreas Beck, ülkesine verdiği röportajda terör olayları nedeniyle Türkiye'den ayrılmanın, teröre hizmet edeceğini söyledi.

Yeni Şafak
13:03 - 24/12/2016 Cumartesi
Güncelleme: 13:31 - 24/12/2016 Cumartesi
Yeni Şafak
Andreas Beck, geçtiğimiz sezon Hoffenheim'dan Beşiktaş'a transfer olmuştu.
Andreas Beck, geçtiğimiz sezon Hoffenheim'dan Beşiktaş'a transfer olmuştu.

Beşiktaş'ın Alman oyuncusu Andreas Beck, ülkesinde röportaj verdi.Türkiye'deki terör olaylarına rağmen İstanbul'da nasıl yaşadığı sorulan Beck şunları ifade etti:


  • "Maalesef, daima korkunç görüntüler görebilirsiniz ama orada insanlar büyük bir yaşam sevinciyle dolu. Türkiye'yi terk etmek? Bu terörizmin ekmeğine yağ sürmek olur.
  • 2 hafta önce Beşiktaş'ta patlama oldu, ben 1.5 buçuk saat önce köprüden geçip evime gittim. Patlama sesini duydum. Değişik şeyler hissettim. Ancak zamanla düzeliyorsunuz.
  • Bu zamanlarda futbola konsantre olmak zordu. Ancak futbol bize geleceğe bakabilmemiz için enerji veriyor. Taraftarlarımızı biraz olsun mutluluk vermek istiyoruz.
  • Her şekilde Beşiktaş'la şampiyon olmak istiyorum. Başakşehir'in de bugünkü yeri şaşırtıcı değil. Geçtiğimiz iki sezon ligi 4. sırada tamamladılar. Artık deneyimliler."

#Andreas Beck
#Beşiktaş
7 yıl önce