|

Antalyasporlu Nazım Sangare Türkiye için oynamak istiyor

Süper Lig'de Antalyaspor formasıyla istikrarlı bir performans sergileyen Nazım Sangare, Ankaragücü ile oynanan maçta şık bir gole imza attı. Sezonun en güzel golleri arasında yer alacak bu gol sonrasında 24 yaşındaki futbolcuyla ilgili mili takım bilmecesi yine gündeme geldi. Gine Milli Takımı'nın kendileri için oynama teklifinde bulunduğu futbolcunun Türkiye için oynamak için bu öneriyi reddettiği ve beklemeye geçtiği öğrenildi.

Mustafa Göksel
21:54 - 1/03/2019 Cuma
Güncelleme: 23:00 - 1/03/2019 Cuma
Yeni Şafak
Antalyasporlu Nazım Sangare, Ankaragücü'nde attığı golle dikkat çekti.
Antalyasporlu Nazım Sangare, Ankaragücü'nde attığı golle dikkat çekti.

Antalyaspor'da gösterdiği performansla dikkat çeken Nazım Sangare, Gine Milli Takımı'nın kendileri için oynama teklifini reddetti.

Türkiye için oynamak istediğini geçtiğimiz sezon açıklayan 24 yaşındaki futbolcu, Mircea Lucescu döneminde milli takımda değerlendirilmemişti. Babası Gineli annesi Türk olan Sangare'nin Şenol Güneş'in milli takımın başına gelmesinin ardından özellikle mart ayı için çok umutlu olduğu ve davet beklediği belirtildi.


Nazım Sangare'nin menajeri tercihini açıklamıştı

Geçtiğimiz sezon yerel bir kanalda açıklamalarda bulunan Nazım Sangare'nin menajeri Ergin Yücetaş şunları söylemişti;

  • "Antalyaspor’da başarılı olduktan sonra Türkiye A Milli Takımı’nda forma giymek ve Avrupa’nın önemli takımlarında yer almak istiyor. Antalyaspor’da çok mutlu, taraftarın sevgisi de O’na büyük özgüven sağlıyor"

#Antalyaspor
#Süper Lig
#Nazım Sangare
5 yıl önce