SÜPER LİG

Beşiktaş seçime gidiyor

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Divan Kurulu Toplantısı'nda olağanüstü seçim kararı aldığını ve yeniden aday olacağını açıkladı.

Haber Merkezi Yeni Şafak

Vodafone Park'ta gerçekleştirilen Ağustos Ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda konuşan başkan Fikret Orman, seçim kararı aldığını açıkladı.

Orman aldığı sürpriz kararı şu sözlerle duyurdu;

"Hodri meydan"

  • "Beşiktaş'ta çok zor bir sürece giriyoruz. Bu zor süreci yönetmek için heyecanı artırmamız lazım. 6 sene içinde hepimiz yorulduk. Silkelenmeye ihtiyacımız var. Yönetim kurulunu yenilemek için seçime gitme kararı alacağım. Aday oymak isteyenler açıklasın. Çıkıp konuşabilirler. Bu baskın bir seçim değildir. Çok radikal kararlar alınması lazım. Birçok iş yapılması lazım. Bunları da ancak gücünü tamamen almış bir yönetim kurulunun yapabileceğini düşünüyorum. İsteyen herkes aday olabilir. Burası Beşiktaş, herkesin aday olması gerekiyor. Hodri meydan. Herkes gelsin, ne söyleyeceği varsa, genel kurul önüne çıksın ve konuşsun. Kararı da genel kurul verir”


Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.