|

Emre Akbaba için Carole bekleniyor

Galatasaray, uzun süredir konuşulan Emre Akbaba transferinde mutlu sona ulaştı. Sarı-kırmızılı takım 3 milyon euronun biraz üstüne Aytemiz Alanyaspor ile anlaşmaya vardı. Emre Akbaba ile de her konuda mutabakat sağlayan Galatasaray, transferi açıklamak için Carole'ü göndermeyi bekliyor.

Yeni Şafak
12:50 - 10/08/2018 Cuma
Güncelleme: 13:02 - 10/08/2018 Cuma
Diğer
Emre Akbaba, geçtiğimiz sezon Alanyaspor formasıyla gösterdiği performansla milli takıma seçilmişti.
Emre Akbaba, geçtiğimiz sezon Alanyaspor formasıyla gösterdiği performansla milli takıma seçilmişti.

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Galatasaray'ın Emre Akbaba için yaptığı 3 milyon euroluk teklife, "Artırın kabul edelim" şeklinde cevap vermişti. Sarı-kırmızılı takım teklifi artırdı ve Abdurrahim Albayrak'ın sürdürdüğü görüşmelerde taraflar 3 milyon euronun biraz üstüne söz kesildi. Bonservis taksitlere bölünerek Alanyaspor'a ödenecek.

Açıklama için Carole bekleniyor

Fanatik'te yer alan habere göre; Galatasaray'ın Emre Akbaba transferini açıklayabilmesi için kadrosundan oyuncu göndermesi gerekiyor. UEFA ile yapılan anlaşma gereği oyuncu satmadan oyuncu alamayan Galatasaray Carole ile yollarını ayırmaya hazırlanıyor.

Antalyaspor'a gidiyor
  • Fatih Terim'in kadrosunda düşünmediği Fransız sol bek için Bülent Korkmaz'ın çalıştırdığı Antalyaspor ile görüşmeler sürüyor. Korkmaz'ın bu transfere sıcak baktığı ve önümüzdeki günlerde resmiyete dökülmesi bekleniyor.
#Emre Akbaba
#Galatasaray
6 yıl önce
default-profile-img