|

Erkan Zengin Eskişehirspor'da

Trabzonspor'dan ayrılarak Eskişehirspor ile anlaşan Erkan Zengin'in sözleşme detayları belli oldu. Kırmızı siyahlı kulüp Erkan için Trabzonspor'a bonservis ödemeyecek. Erkan, Eskişehirspor'dan 1 yıl için bordo mavili kulüpten kazandığı 1 milyon 750 bin Euro'yu alacak.

Yeni Şafak
11:36 - 9/07/2016 Cumartesi
Güncelleme: 08:59 - 9/07/2016 Cumartesi
Diğer
Erkan Zengin Eskişehirspor'a geri döndü.
Erkan Zengin Eskişehirspor'a geri döndü.

Trabzonspor ile sürpriz bir şekilde yollarını ayıran Erkan Zengin Eskişehirspor ile her konuda anlaştı. Eskişehirspor, bordo mavili kulübe bonservis bedeli ödemeyeceği, Erkan Zengin'e ise Trabzonspor'dan kazandığı parayı ödeyeceği öğrenildi. Erkan Trabzonspor'dan bu sezon 1 Milyon 750 bin Euro alacaktı.Transferi Erkan Zengin yapacak

Sporcope'un haberine göre Erkan Zengin'in Eskişehirspor ile sözleşmesinde ilginç maddeler bulunuyor. Erkan takıma yeni yapılacak transferlerde kararı kendisinin vermesini istedi, Eskişehir yönetimi de bunu kabul etti. Bu doğrultuda Erkan Zengin'in isteği ile Uğur İnceman ve İbrahim Kaş transfer edilecek.Bu durum karşısında Eskişehirspor teknik direktörü Alpay Özalan'ın nasıl bir tutum takınacağı ise merak konusu.

#Eskişehirspor
#Erkan Zengin
8 yıl önce