F1'in patronundan öz eleştiri
F1

F1'in patronundan öz eleştiri

Formula 1'in patronu Bernie Ecclestone, organizasyonun yönetim kurulunun yeniden yapılandırılması gerektiği görüşüne katıldığını belirtirken, 'Nerede hata yapıldığını analiz etmek gerekir' dedi.

Haber Merkezi AA
Grand Prix Sürücüleri Birliğinden kendisine gelen mektuba cevap yazan 85 yaşındaki Ecclestone, pilotların Formula 1 organizasyonuna yaptığı olumsuz eleştirilere katıldığını belirterek, "Sizin de önceden belirttiğiniz gibi, Formula 1'in sahipleri ve hissedarlarının, organizasyonun yönetimini yeniden yapılandırması gerekiyor" değerlendirmesinde bulundu.

Formula 1'in eski popülerliğini kazanması adına sürücülerle bir araya gelmeye ve yeni fikirlere açık olduğunu vurgulayan Ecclestone, "Nerede hata yapıldığını analiz etmek gerekir. En azından bir şeylerin düzelmesini ummaktan önce düşünmek gerekir" ifadelerini kullandı.

Formula 1'de feci kaza
Diğer

Formula 1'de feci kaza

Formula 1 sezonunun ilk yarışı olan Avustralya Grand Prix'inde McLaren'ın ünlü pilotu Fernando Alonso geçirdiği kazada adeta ölümden döndü. Piste dağılan parçaların temizlenmesi için mücadeleye 20 dakika ara verildi.Birliğin Ecclestone'a yazdığı mektupta, Formula 1'de son dönemde alınan kararların "rahatsız edici" bulunduğu ve organizasyonun başarısını gölgelendirebileceği kaydedilmişti. Formula 1'de son olarak, yavaş sürücülerin seans içinde 90 saniyede bir elendiği yeni formatıyla düzenlenen sıralama turları tepki çekmişti.

Formula 1 araçlarında fren sistemi
Diğer

Formula 1 araçlarında fren sistemi

Fren sistemlerinde uzman olan İtalyan Brembo firmasının yaptığı testte araçların nasıl fren yaptığını yakından görüyoruz.Bu arada, Formula 1'in yayın haklarının 2019'dan başlamak üzere 5 yıllığına İngiliz televizyon kanalı Sky Sports'a satıldığı belirtildi. Anlaşmanın detayları hakkında ise açıklama yapılmadı.

Formula aracıyla TIR'ın altından geçti
Diğer

Formula aracıyla TIR'ın altından geçti

Formula 1 aracını taşıyan TIR rampadan uçarken Formula 1 aracıda TIR'ın altından geçerek Guinnes rekorlar kitabına girdi. İşte heyecan dolu o anlar.Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Griezmann'a bir şey y...
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.