|

Fatih Terim Tutor kursunu ziyaret etti

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından düzenlenen Tutor (Antrenör eğitmeni) Kursu'na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Yeni Şafak
19:32 - 21/01/2015 Çarşamba
Güncelleme: 18:34 - 21/01/2015 Çarşamba
DHA

Federasyondan yapılan açıklama göre; Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapılan kursta eğitmenler ve kursiyerler ile bir araya gelen Terim öncelikle UEFA adına eğitmen olarak kursta bulunan Erich Rutemöller, Dany Ryser ve Flemming Serritslev'e teşekkürlerini sundu. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, UEFA adına son kez görev yapan Erich Rutemöller'e bir hatıra plaketi takdim etti.


Ardından bir konuşma yapan Terim, göreve geldiği ilk günden bu yana eğitime verdiği değerin altını çizdiğini hatırlatırken, eğiticileri eğitme görevini üstlenecek Tutor'lar için düzenlenen bu eğitim programının son derece önemli olduğunu belirtti.


Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, kursiyerlere yönelik olarak, "Sizlerin antrenörlere aktaracağı bilgiler onları üzerinden oyunculara ulaşacak. Bu nedenle doğru bilgilenmeniz ve bunları doğru sunmanız çok mühim. Sizlere güveniyorum. Bu görevin altından başarıyla kalkacağınıza ve futbolumuza çok ciddi hizmetler sunacağınıza inanıyorum" şeklinde konuştu.

Terim ayrıca Türkiye Futbol Direktörlüğü tarafından eğitim alanında yapılan ve yapılacak projeler ile ilgili bilgi verdi.

İletişim, yönetim ve geri bildirim başlıklı teorik dersler ile pratik derslerin verildiği Tutor eğitimine kursiyer olarak Abdullah Ercan, Adem Tandoğan, Ahmet Akçan, Alper Boğuşlu, Fatih Parmaksız, İbrahim Okutan, İbrahim Örenç, Levent Şahin, Mehmet Budakın, Memiş Özata, Mustafa Özer, Necla Güngör Kırağası, Orhan Gencer, Osman Üstünel, Selman Coşkun, Sercan Görgülü, Serkan Albayrak, Sezai Yıldırım, Soner Tolungüç, Suat Okyar, Şenol Çorlu, Yusuf Tepekule ve Zafer Hızarcı katılıyor. Almanya, İsviçre ve Danimarka'da yapılan Tutor (Antrenör eğitmeni) kurslarının müfredatının kullanıldığı kurs 23 Ocak'ta sona erecek. Başarılı olan katılımcılar TFF C ve UEFA B kurslarında önce stajyer eğitmen olarak görev alacak sonrasında eğitmen olacak

#Abdullah Ercan
#Adem Tandoğan
#Ahmet Akçan
#Alper Boğuşlu
#Fatih Parmaksız
#İbrahim Okutan
#İbrahim Örenç
#Levent Şahin
#Mehmet Budakın
#Memiş Özata
#Mustafa Özer
#Necla Güngör Kırağası
#Orhan Gencer
#Osman Üstünel
#Selman Coşkun
#Sercan Görgülü
#Serkan Albayrak
#Sezai Yıldırım
#Soner Tolungüç
#Suat Okyar
#Şenol Çorlu
#Yusuf Tepekule
#Fatih Terim
#Zafer Hızarcı
9 yıl önce
default-profile-img