|

Fernando Muslera, Twitter'dan açıkladı

Galatasaray'ın başarılı file bekçisi Fernando Muslera, Çaykur Rizespor maçının ardından yaptığı açıklamalar sonrasında sosyal medyadan bir kez daha açıklama yaptı. Uruguaylı kaleci sözlerinin yanlış anlaşıldığını belirtti.

Yeni Şafak
11:53 - 5/05/2016 Perşembe
Güncelleme: 09:55 - 5/05/2016 Perşembe
Yeni Şafak
Fernando Muslera (Galatasaray)
Fernando Muslera (Galatasaray)

Fernando Muslera takımdan ayrılacağı şeklinde yorumlanan açıklamaları için bir kez daha konuştu.İşte Uruguaylı kalecinin Twitter'dan yaptığı açıklamalar;---
Galatasaray'ın Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera, Çaykur Rizespor karşılaşmasının ardından yayıncı kuruluşun mikrofonlarına konuşmuştu.İşte Muslera'nın ayrılık imasında bulunduğu o sözleri;  • “İşlerin kötü gittiği bir sezonda kupa yoluyla Avrupa Kupalarına katılma hakkı elde edeceğimiz için mutluyuz. Derbiye çok yüksek bir motivasyonla çıkacağız. Mutlaka kazanmamız gerekiyor. Galatasaray'a önümüzdeki sezon için önemli bir teklif gelirse oturup konuşuruz. Bu sene benim Galatasaray'daki beşinci senem. İki senem kontratım daha var. Ben burada çok mutluyum ama dediğim gibi ciddi bir teklif gelirse yönetimle birlikte düşünürüz.”

#Fernando Muslera
#Galatasaray
#Twitter
8 yıl önce