SÜPER LİG

Fikret Orman yönetimi ibra edildi

Beşiktaş Kulübü'nün yıllık olağan idari ve mali genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Fikret Orman yönetimi idari ve mali yönden oy çokluğuyla ibra edildi.

Haber Merkezi Yeni Şafak, AA

Beşiktaş Kulübünde 2018 yılı olağan idari ve mali genel kurul toplantısı BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'nde yapıldı.

Toplantı gergin başladı

Toplantıda kongre divan başkanlığı için Atıf Keçeci ile Ali Rıza Dizdar aday oldu. Atıf Keçeci'nin divan başkanlığına seçildiği açıklanırken, Ali Rıza Dizdar'ı destekleyenler oylamanın şekli konusunda tepki gösterdi.

Borç açıklandı

Beşiktaş Kulübü’nün gerçekleşen 2018 Yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurul’da siyah-beyazlı kulübün borcu açıklandı.

Denetim Kurulu Başkanı Feyyaz Tuncel, yaptığı açıklamada siyah-beyazlı kulübün toplam borcunun 2 milyar 423 milyon 706 bin TL olduğunu duyurdu.

Yönetimin ibra edildi

Erken saatlerde başlayan ve birçok kez yaşanan gerginliklerin damga vurduğu genel kurulda, önce 1 Ocak 2018 ile 16 Eylül 2018 arasında görev yapan yönetim oylandı. İdari yönden ibra edilen Fikret Orman yönetimi, ardından da mali yönden oy çokluğuyla ibra edildi.

16 Eylül 2018 ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında görev yapan Fikret Orman ve yönetimi de aynı şekilde oy çokluğuyla önce idari yönden ardından da mali yönden ibra edildi.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Bursaspor'un Ukraynalı yıldız futbolcusu boks...
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.