SÜPER LİG

Galatasaray reddettiği teklifi açıkladı

Galatasaray Kulübü, Faslı futbolcu Younes Belhanda için Fransa temsilcisi Nice'den gelen bedelsiz kiralama teklifinin reddedildiğini duyurdu.

Haber Merkezi IHA

Galatasaray, Younes Belhanda’nın Nice'e transferi ve kiralanması ile ilgili yapılan haberlerin gerçek dışı olduğunu açıkladı. Nice'in Faslı futbolcuyu 1 yıllığına bedelsiz kiralık istediği fakat bunun kabul edilmediği ifade edildi.

Sarı-kırmızılıların resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle;
  • "Bazı medya organlarında Fransız Medyası kaynak gösterilerek, profesyonel sporcumuz Younes Belhanda’nın Nice Futbol Kulübü’ne transferi ve kiralanması ile ilgili yapılan haberler gerçek dışıdır. Başkanımız Mustafa Cengiz ile Nice Futbol Kulübü Başkanı arasında telefon dahil herhangi bir temas olmamıştır. Sadece Nice Sportif Direktörü, profesyonel sportif yöneticilerimize Younes Belhanda’yı 1 yıllığına bedelsiz kiralık istediklerini maaşının da bir kısmını karşılayabileceklerini iletmişler, bu teklif de uygun bulunmamıştır. Medyamızın bazı kesimlerinde Galatasaray’ımızın başarılara yürüyüşünü engellemeye çalışan kişilerin, bu tip yalan haberleri kullanarak yaptıkları süfli ve pespaye yorum ve algı çalışmalarına karşı camiamızın, bu zorlu ve şampiyonluklarla taçlandırılacak yürüyüşünde her zamankinden daha dikkatli olması gerekmektedir."

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.