|

'Jose Sosa ile para görüşmüyoruz'

Beşiktaş'ta takımdan ayrılacağı iddia edilen Jose Ernesto Sosa hakkında kulüpten resmi açıklama geldi. Siyah beyazlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada 'Jose Sosa'yla yapılan görüşmelerde ana eksen ücret değildir' ifadeleri kullanıldı.

Yeni Şafak
12:47 - 11/07/2016 Pazartesi
Güncelleme: 09:56 - 11/07/2016 Pazartesi
Yeni Şafak
Beşiktaş Kulübü, Arjantinli yıldızı Jose Ernesto Sosa ile ilgili bir açıklama yayınladı.
Beşiktaş Kulübü, Arjantinli yıldızı Jose Ernesto Sosa ile ilgili bir açıklama yayınladı.

Beşiktaş Kulübü, takımdan ayrılacağı konuşulan Jose Ernesto Sosa hakkında flaş bir açıklamada bulundu. Siyah beyazlı kulüp futbolcunun takımda kalması yönünde yürütülen pazarlıklarla ilgili ayrıntıları paylaştı.İşte Beşiktaş Kulübü'nün Sosa ile ilgili yaptığı açıklama;  • Son 2 gündür kulübümüz ile futbolcumuz Jose Sosa arasında pazarlıklar yapıldığı ve 100 bin Euro'luk bir sorun olduğu yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Beşiktaş JK, 113 yıllık bir tarihe ve bu tarihten gelen değerlere, ilkelere ve duruşa sahip bir kurumdur. Beşiktaş'ın değerleri arasında yer alan futbolcularımız ile kurulan iletişim de bu anlayış doğrultusundadır. Beşiktaş futbolcuları ile kurduğu ilişkide karşılıklı menfaat ve hukuka uygun davranır.
  • Beşiktaş'ın değerlerinden biri olan Jose Sosa'yla yapılan görüşmelerde ana eksen ücret pazarlığı dışındaki konulardır. Jose Sosa'nın değer verdiğimiz ve 2018 yılına kadar Beşiktaş JK ile sözleşmeli bulunan bir futbolcusu olduğunu hatırlatır, görüşmelerin iyi niyet çerçevesinde devam ettiğini belirtiriz.

#Beşiktaş
#Jose Ernesto Sosa
8 yıl önce
default-profile-img