Mourinho'dan koronavirüs yardımı

Sergen Yalçın'dan koronavirüs açıklaması

Bakan Kasapoğlu açıkladı: Ligler ertelendi

Anadolu Efes idmanı iptal etti: Ergin Ataman oğluyla basketbol maçı yaptı

Yıldız futbolcular evlerinden çektikleri videolarla yeni akım başlattı

TFF Başkanı Nihat Özdemir: Maçlar seyircisiz oynanmaya devam edecek

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Maçlar seyircisiz oynanacak

Herkesi korkutan Yılmaz Vural’dan güldüren açıklama

Basketbol maçında antrenör ortalığı birbirine kattı

Şehitlerin ismini anons ederken boğazı düğümlendi

Antalyasporlu futbolcudan bağlama resitali

Ahmet Ağaoğlu'ndan Uğurcan Çakır ve Sörloth'a övgü

Amatör maçta kavga

Falcao'nun golü öncesi Ayetel Kürsi okudular

Fatih Terim bunu ilk kez yaptı

Fenerbahçeli taraftarlar taş ve şişelerle takım otobüsüne saldırdı

Fenerbahçeli taraftarlar Ali Koç'u istifaya çağırdı

Galatasaraylı taraftarlar Kadıköy galibiyetini Florya'da coşkuyla kutladı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç edilen küfürler sonrası tribüne atladı

Kadın futbolcu çıkan dizini yumruklayarak geri taktı

Bursaspor taraftarını taşıyan otobüs Erzurum'da kaza yaptı

Mustafa Cengiz: Mohaç Meydan Muharebesi'ne gitmiyoruz

Kavga ediyormuş gibi yapan taraftarlardan polis memuruna doğum günü sürprizi

En duygusal imza töreni

Bursasporlu futbolculardan lösemi hastası Batuhan'a sürpriz

Beşiktaş maçında ağlatan görüntü

Arda Turan Fatih Terim'i yalnız bırakmadı

Abdullah Yılmaz: Ligi provoke edecekler

Demir Grup Sivassporlu futbolcuların kar neşesi

Trabzonspor devlet desteği alıyor mu?

Çeyrek Final

04 Mart 2020
Akademija Pandev Akademija Pandev
- : -
FC Shkupi FC Shkupi
Rabotnicki Rabotnicki
- : -
Shkendija 79 Shkendija 79
Renova Renova
- : -
Struga Trim-Lum Struga Trim-Lum
Labunishta Labunishta
- : -
FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
Shkendija 79 Shkendija 79
- : -
Rabotnicki Rabotnicki
FC Shkupi FC Shkupi
- : -
Akademija Pandev Akademija Pandev
Struga Trim-Lum Struga Trim-Lum
- : -
Renova Renova
FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
- : -
Labunishta Labunishta

Tur 1/8

31 Ekim 2019
Renova Renova
1 : 1
Tikves Tikves
30 Ekim 2019
FC Ohrid FC Ohrid
2 : 3
Labunishta Labunishta
Rabotnicki Rabotnicki
4 : 0
Pelister Pelister
FK Sileks FK Sileks
1 : 1
FC Shkupi FC Shkupi
Osogovo Kocani Osogovo Kocani
1 : 4
Akademija Pandev Akademija Pandev
Struga Trim-Lum Struga Trim-Lum
1 : 0
Borec Borec
Shkendija 79 Shkendija 79
1 : 0
FK Vardar FK Vardar
Makedonija GP Makedonija GP
0 : 0
FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
25 Eylül 2019
Akademija Pandev Akademija Pandev
3 : 0
Osogovo Kocani Osogovo Kocani
FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
1 : 0
Makedonija GP Makedonija GP
Pelister Pelister
1 : 1
Rabotnicki Rabotnicki
Labunishta Labunishta
2 : 0
FC Ohrid FC Ohrid
FC Shkupi FC Shkupi
0 : 0
FK Sileks FK Sileks
Tikves Tikves
0 : 2
Renova Renova
FK Vardar FK Vardar
2 : 2
Shkendija 79 Shkendija 79
Borec Borec
0 : 0
Struga Trim-Lum Struga Trim-Lum

1. Tur

28 Ağustos 2019
Kamenica-Sasa Kamenica-Sasa
0 : 5
FK Vardar FK Vardar
21 Ağustos 2019
FK Lokomotiva Skopje FK Lokomotiva Skopje
1 : 5
Struga Trim-Lum Struga Trim-Lum
Fortuna Singelik Fortuna Singelik
0 : 4
FK Sileks FK Sileks
FC Ohrid FC Ohrid
6 : 5
Belasica Belasica
Kravari Kravari
1 : 4
Labunishta Labunishta
FK Kozuv Gevgelija FK Kozuv Gevgelija
8 : 9
Renova Renova
Teteks Teteks
1 : 5
FC Shkupi FC Shkupi
Vlazrimi Kicevo Vlazrimi Kicevo
0 : 4
Rabotnicki Rabotnicki
FK Rinija Gostivar FK Rinija Gostivar
1 : 4
Shkendija 79 Shkendija 79
Osogovo Kocani Osogovo Kocani
1 : 0
Pobeda Junior Pobeda Junior
Prevalec Prevalec
0 : 4
Borec Borec
20 Ağustos 2019
Ljuboten Ljuboten
1 : 5
Tikves Tikves
FK Pehcevo FK Pehcevo
5 : 6
Pelister Pelister
19 Ağustos 2019
Novo Crnilishte Novo Crnilishte
0 : 22
FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+