|

'Luis Ibanez'i Trabzonspor'a sattık'

Kızılyıldız Genel Direktörü Zvezdan Terzic, Luis Ibanez'in transferi için Trabzonspor ile anlaştıklarını söyledi ve transfere dair detayları paylaştı.

Yeni Şafak
09:33 - 11/07/2016 Pazartesi
Güncelleme: 06:45 - 11/07/2016 Pazartesi
Yeni Şafak
Arjantin asıllı Luis İbanez, Hırvatistan Milli Takımı'nı tercih etmişti. (Fanatik)
Arjantin asıllı Luis İbanez, Hırvatistan Milli Takımı'nı tercih etmişti. (Fanatik)

Trabzonspor'un transferdeki 1 numaralı hedefi olan Luis Ibanez ile ilgili kulübü Kızılyıldız'dan ilk açıklama geldi. Bordo-mavili ekip Arjantinli sol bek için görüşmelere başladığını iki hafta önce borsaya bildirse de, ardından somut bir gelişme yaşanmamıştı."Avrupa'dan sonra gelecek"


Sırp ekibinin genel direktörü Zvezdan Terzic konuyla ilgili olarak, "Bu transfer için imzalar henüz atılmadı ancak Türk kulübüyle ile bir anlaşma yaptık. Bu doğrultuda Ibanez Trabzonspor'a gidecek. Ancak önce Avrupa elemelerinde Kızılyıldız forması giyecek ardından yeni takımına transferi tamamlanacak" dedi.  • Basında yer alan oyuncunun transferinin 1.4 milyon euro bonservisle gerçekleşeceği iddialarını yanıtlayan Terzic, "Hatırlarsanız kendisini bedelsiz olarak transfer etmiştik. Şimdi de 1.4 milyon euroya satıyoruz" diye konuştu. Bilindiği üzere Trabzonspor önceki günlerde Luis İbanez ve kulübü ile görüşmelere başlandığını açıklamıştı.

#Luis İbanez
#Trabzonspor
#Kızılyıldız
8 yıl önce
default-profile-img