|

Marcelinho futbol hayatına nokta koydu

Trabzonspor'un eski futbolcusu Marcelinho 41 yaşında futbol hayatını noktaladı. Hertha Berlin tribünleri önünde futbol hayatını noktalayan Brezilyalı isim gözyaşlarına engel olamadı.

Yeni Şafak
20:04 - 26/03/2017 Pazar
Güncelleme: 22:02 - 26/03/2017 Pazar
Yeni Şafak
Trabzonspor'da da bir dönem forma giyen Marcelinho, 41 yaşında Hertha Berlin tribünleri önünde futbol hayatına nokta koydu.
Trabzonspor'da da bir dönem forma giyen Marcelinho, 41 yaşında Hertha Berlin tribünleri önünde futbol hayatına nokta koydu.

Tam adı Marcelo dos Santos olan Marcelinho, aktif futbolculuk hayatını 41 yaşında sona erdirdi. Hertha Berlin forması giydiği dönemde takımın yıldızı olan Brezilyalı futbolcuya, Berlin Olimpiyat Stadı'nda toplanan 30 bin kişi veda etti.Marcelinho'nun annesi, eşi ve kız kardeşi de statta hazır bulundu.

Brezilyalılar ile Marcelinho'nun arkadaşlarının karşı karşıya geldiği maç 8-7 sona ererken, mücadele sonunda duygusal anlar yaşandı, yıldız futbolcu da bir ara gözyaşlarını tutamadı. Futbolculuk hayatında 20'nin üzerinde kulüp dolaşan Marcelinho, son olarak ülkesinde Paraibano liginde mücadele eden Treze'de forma giymiş ve geçtiğimiz haftalara kadar sahalarda boy göstermişti. 2006'da Trabzonspor forması giyen oyuncu, 2001-2006 arası dönemde Hertha formasıyla çıktığı 155 maçta 65 gol kaydetmişti.
#Marcelinho
#Hertha Berlin
7 yıl önce