Spor Orhan Çimen hakkında İETTden açıklama

Orhan Çimen hakkında İETT'den açıklama

Milli futbolcu Burak Yılmaz'ın kavga ettiği Orhan Çimen hakkında İETT bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada şoför Orhan Çimen'in işine son verilmediği fakat tahkikat sürecinin devam ettiği ifade edildi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Özel Halk Otobüsü şoförü Orhan Çimen
Özel Halk Otobüsü şoförü Orhan Çimen
Milli futbolcu Burak Yılmaz'ın Nişantaşı'nda halk otobüsü şoförüyle 8 Aralık'ta kavga ettiği anların görüntüleri ortaya çıkmıştı. Olaydan sonra özel halk otobüsü şoför Orhan Çimen, olay hakkında açıklamalarda bulunmuş ve bu tartışma yüzünden hem işten çıkarıldığı hem de lisansının iptal edileceğini açıklamıştı.

Bunun üzerine İETT konu ile ilgili resmi bir açıklama yaptı. Açıklamada Özel Halk Otobüsü şoförü Orhan Çimen'in işine son verilmediğini ve tahkikat sürecinin devam ettiğini ifade etti.
Burak Yılmaz'ın kavga ettiği İETT şoförü konuştu!
SPOR
Burak Yılmaz'ın kavga ettiği İETT şoförü konuştu!


İşte o açıklama
Milli futbolcu Burak Yılmaz, otobüs şoförü ile böyle kavga etti
OYNAT 02:06
Milli futbolcu Burak Yılmaz, otobüs şoförü ile böyle kavga etti
Milli Futbolcu Burak Yılmaz, Nişantaşı'nda trafik nedeniyle bir halk otobüsü şoförü ile tartıştı. Kendisine sopa ile vurmaya çalışan otobüs şoförünün üzerine yürüyen Burak Yılmaz, güçlükle sakinleştirildi. O anlar otobüs kamerasına saniye saniye yansıdı.Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.