|

Osmanlıspor'da son dakika transferi

Süper Lig'in iddialı ekiplerinden Osmanlıspor, devre arası transfer döneminin son gününde Dzon Delarge ve Anas Sharbini'yi kadrosuna katarak transfer çalışmalarını tamamladı.

Yeni Şafak
18:04 - 2/02/2016 الثلاثاء
Güncelleme: 16:14 - 2/02/2016 الثلاثاء
IHA

Spor Toto Süper Lig'in güçlü isimlerinden Osmanlıspor, devre arası transfer çalışmaları kapsamında Admira Wacker takımından Dzon Delarge ve Hnk Rijeka takımından Anas Sharbini'yi kadrosuna katarak, transfer dosyasını kapattı. Daha önce kaleci Hakan Arıkan, Raheem Lawal, Ömer Alp Kulga, Vaclav Prochazka ve Okan Baydemir'i kadrosuna katan Başkent ekibi, kadrosunu yeni gelen isimlerle daha da güçlendirmiş oldu.Osmanlıspor gümbür gümbür

Mor-sarılı ekibin transfer çalışmalarıyla ilgili olarak Genel Menajer R.Ender Yurtgüven şunları söyledi:


"2015-2016 sezonu ikinci yarı transfer ve tescil dönemini yaptığımız önemli transferlerle verimli ve yerinde geçirdiğimizi düşünüyorum. Teknik ekibimizin raporu doğrultusunda transfer komitemizin de üstün gayretleriyle futbol camiasında önemli isimleri kadromuza kattık. Transferin son gününde Admira Wacker takımından Dzon Delarge ve Hnk Rijeka takımından Anas Sharbini'yi opsiyonlu olarak kiraladık. Yine devre arası transfer çalışmalarımızda; kaleci Hakan Arıkan, Raheem Lawal, Vaclav Prochazka, Okan Baydemir ve Ömer Alp Kulga'yı kadromuza katmıştık. Yaptığımız son transferlerle daha güçlü bir Osmanlıspor oluşturduğumuzu ve bu kadroyla sezonun ikinci yarısı daha iyi işlere imza atacağımızı düşünüyoruz. Bu vesileyle transfer çalışmalarımızda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi.

#Osmanlıspor
#Spor Toto Süper Lig
#Dzon Delarge
#Anas Sharbini
٪d سنوات قبل
default-profile-img