SÜPER LİG

Stachowiak maaşının iki katını istemiş

Denizlispor Başkanı Ali Çetin, Polonyalı kaleci Stachowiak'ın takımdan ayrılığıyla ilgili, "Yıllık maaşının iki katını istedi, biz de kabul etmedik" dedi.

Haber Merkezi DHA

Süper Lig ekibi Yukatel Denizlispor'da kaleci Adam Stachowiak'ın takımdan ayrılmasıyla ilgili yeni bir detay ortaya çıktı. Kulüp Başkanı Ali Çetin, Stachowiak'ın alacaklarını gerekçe göstererek sözleşmesini feshetmeden önce kendilerinden maaşının iki katı ücret ile yeni bir sözleşme talebinde bulunduğunu, yönetim olarak bunu reddedince Polonyalı kalecinin takımdan ayrıldığını söyledi.

"Bu parayı verirseniz takımda kalırım' dedi"


Başkan Çetin, "Adam Stachowiak'a 27 bin 500 euro borcumuz vardı. Kendisi bize yanlış bir yaklaşımda bulundu. Üzerimizde yaptırım uygulamak istedi. Yıllık 300 bin euroya oynuyordu. Sözleşmesini feshetmeden önce önümüzdeki sezon için 600 bin euroluk yeni bir sözleşme talep etti. Bizden yıllık maaşının iki katını istedi. 'Bu parayı verirseniz takımda kalırım' dedi. Biz de kabul etmedik. Buraya bin kaleci gelir bin kaleci gider. Kimse Denizlispor'dan büyük değil" diye konuştu.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
İslam'ı seçen Avusturyalı dövüşçü Ott'un nişa...

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+