|

Töre'nin bileti kesildi

Beşiktaş'ta en kritik dönemde sakatlığını ileri sürerek yönetimin onay vermediği bir klinikte ameliyat olan Gökhan Töre ile yolların sezon sonu ayrılacağı iddia edildi.

Yeni Şafak
10:48 - 27/03/2016 Pazar
Güncelleme: 08:49 - 27/03/2016 Pazar
Diğer

Gökhan Töre'nin Almanya'da geçirdiği ameliyat sadece kulüp doktoru Sarper Çetinkaya'yı değil Başkan Fikret Orman'ı da çileden çıkarmaya yetti. Çetinkaya'nın İstanbul ve Basel'de önerdiği iki farklı doktora rağmen Gökhan Töre'nin eski kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık'ın yönlendirmesiyle Almanya'da bir klinikte operasyon geçirmesi tepki çekti.Çetinkaya'nın görüştüğü uzmanlar böyle bir anjiyo için 1 ile 3 hafta arasında sahalardan uzak kalma süresi verirken Töre'nin Almanya'da geçirdiği operasyondan sonra ancak 15 günün ardından İstanbul'a dönebilecek olması ayrı bir gerginliğe neden oldu.Takvim'de yer alan habere göre, Gökhan'ın Önder Özen tarafından getirilen ancak kulüpten ayrılırken Orman dahil birçok isimle sorun yaşayan Ertuğrul Karanlık'a gitmesi sonunu hazırladı. Tüm bunlara Gökhan Töre'nin bir de Karanlık'la fotoğraf çektirmesi Başkan Orman'ın tepkisini daha da artırdı. Ayrıca Karanlık'ın, "Teşhis konulamadı. Yapılan tedavi oyuncuya zarar verdi" sözleri bardağı taşıran son damla oldu. Yönetimin İstanbul'a geldiğinde Gökhan Töre'ye para cezası vermeye hazırlandığı ortaya çıktı.
Sezon sonu satılacak


Beşiktaş'ta en kritik dönemde sakatlığını ileri sürerek yönetimin onay vermediği bir klinikte ameliyat olan Gökhan Töre ile sezon sonu yollar ayrılacak. Gökhan Töre'nin kendisi için en uygun rakamı veren Avrupa kulübüne satılacağı gelen bilgiler arasında.


#gökhan töre
#beşiktaş
#sakatlık
8 yıl önce