Teknoloji 50 bin lümen 4K projektör Panasonicte

Panasonic DLPTM SOLID SHINE projektörü teknik özellikleri nelerdir?

50 bin lümen 4K projektör Panasonic’te

Panasonic, canlı etkinlik ve eğlencelerde üstün deneyimler sunan, gerçek 4K çözünürlüklü ve dünyanın ilk tek gövdeli 50.000 lümen değerine sahip 3 çipli DLPTM SOLID SHINE lazer projektörünü piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Panasonic DLPTM SOLID SHINE Projektör
Panasonic DLPTM SOLID SHINE Projektör

50.000 lümen parlaklığı ve ultra keskin özgün 4K çözünürlüğünü kullanımı kolay hale getiren RQ50K, tüm bu özellikleri kompakt kasasında bir araya getiriyor. Ayrıca kırmızı ve mavi SOLID SHINE lazer fosforlu sürücüleri ayrı olarak dağıtan projeksiyon, gelişmiş düzeyde bir renk üretimi sağlayarak izleyicileri içine çeken canlı ve sürükleyici renkler sunuyor. Panasonic, benzer kompakt gövde içindeki parlaklığın neredeyse iki katına ulaşması için amiral gemisi 30.000 lümen PT-RQ32K’de bulunan soğutma sistemi teknolojisinden daha da yüksek performans elde etti. Tam anlamıyla sızdırmaz optikleri ve filtresiz tasarımıyla zorlu ortamlarda bile 20.000 saatlik bakım gerektirmeyen projeksiyon, performansını daha da artırıyor. Aralık 2019’da piyasaya çıkacak ürünün fiyatı açıklanmadı.

PTT'de drone dönemi başlıyor
EKONOMİ
PTT'de drone dönemi başlıyor

Ev internetinde yeni dönem
TEKNOLOJİ
Ev internetinde yeni dönem

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.