Teknoloji Crytekten para kazandıran online oyun Warface

Crytek'ten para kazandıran online oyun: Warface

Warface, Crytek İstanbul Projesi ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Crytek’in yüzde 100 Türkçe, ücretsiz Online FPS oyunu Warface, yepyeni ve kazançlı bir proje ile oyuncularının karşısına çıkmaya hazırlandığını duyurdu.

IHA
Crytek'in ücretsiz FPS oyunu warface.com.tr üzerinden indirilebiliyor.
Crytek'in ücretsiz FPS oyunu warface.com.tr üzerinden indirilebiliyor.

Crytek'in yeni oyunu Warface, yakında oyuncular ile buluşacak. Crytek İstanbul tarafından geliştirilen %100 Türkçe ve ücretsiz olan Online FPS oyun Warface Kazan projesiyle hayranlarını sevindirecek.

Firma tarafından oyunla ilgili yapılan açıklamada, "Oyundaki kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapabileceğiniz warfacekazan.com adresinden edineceğiniz davet linki ile siz de hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Davet linki üzerinden Warface’e getirdiğiniz arkadaşlarınızın oyun içi kredi alımlarında yapacağı Türk parası harcamalarının yüzde 20’si otomatik olarak hesabınıza yükleniyor. Oyuncuların yıllardır oyunlar için yaptığı harcamaların bir kısmını geri alma şansı veren Warface Kazan, kullanımı kolay web sitesi ile de oyuncuların dostu olmayı hedefliyor" ifadeleri yer aldı.

  • Warface’e kayıt olmak için warface.com.tr/#register adresini ziyaret edebilirsiniz.
/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.