Dünya Avustralyada araç kalabalığın arasına daldı

Son Dakika: Avustralya'da araç kalabalığın arasına daldı!

Avustralya'da araç kalabalığın arasına daldı

Avustralya'nın Melbourne kentinde bir araç kalabalığın arasına daldı. Olayda 16 kişinin yaralandığı ifade edildi. Polis iki kişiyi gözaltına aldı gözaltına aldı. Melbourne polisi, "Gördüklerimize dayanarak, bunun bilinçli yapılmış bir eylem olduğunu söylüyoruz" şeklinde açıklama yaptı. Sürücünün Afgan asıllı Avustralya vatandaşı olduğu ve psikolojik tedavi gördüğü açıklandı. Şimdilik terör bağlantısı bulunamadığı da beliritildi.

Diğer
Avustralya'nın Melbourne kentinde bir araç yayaların arasına daldı.
Avustralya'nın Melbourne kentinde bir araç yayaların arasına daldı.

Avustralya'nın Melbourne kentinde bir araç kalabalığın arasına daldı. Polis iki kişiyi gözaltına aldı. Melbourne polisine göre bu bilinçli yapılmış bir eylem. Sürücünün Afgan asıllı Avustralya vatandaşı olduğu ve psikolojik tedavi gördüğü açıklandı. Şimdilik terör bağlantısı bulunamadığı da beliritildi.

Olay sonrasında ilk belirlemelere göre 16 kişi yaralandı.

Melbourne polisi olay yerinden uzak durma çağrısı yaparken, olayın terör bağlantısı olup olmadığına dair bir açıklama yapılmadı.

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.