Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Foto Galeri Index
,

Foto Galerisi

Dünyanın en çok kazanan sporcusu belli oldu

Dünyanın en çok kazanan sporcusu belli oldu

Forbes dergisi, Haziran 2018 ile Haziran 2019 arasındaki maaş, turnuva ve sponsor gelirleri ile bonusları hesaba katarak hazırladığı listede, en çok kazanan sporcuları açıkladı. Son bir yılda en çok kazananlar listesinde Türk asıllı futbolcu da yer aldı.
15 Temmuz karikatürleri

15 Temmuz karikatürleri

15 Temmuz darbe girişimini anlatan en güzel karikatürler.
Ramazan Bayramı Mesajları

Ramazan Bayramı Mesajları

Bayram Mesajları
Pekinde bahar

Pekin'de bahar

Çin'in Başkenti Pekin'de kiraz ağaçlarının altında bahar havasının tadını çıkarmak isteyen Çinliler ve yabancı turistler Yuyuantan Parkı'na akın etti.

Eski kemerle yaptığına inanamayacaksınız

Eski kemerle yaptığına inanamayacaksınız

Hemen hemen hepimizin birkaç tane kemeri vardır. Kemerlerimiz eskidiğinde ise hemen çöpe atarız. Ancak bundan sonra eskiyen kemerinizi çöpe atmadan önce bir kez daha düşüneceksiniz. Sizlere eskiyen kemerinizle yapabileceğiniz şeylerden birini göstereceğiniz. Hemen adımları takip edin.

ÖTV ve KDV indirimi mağazaları hareketlendirdi

ÖTV ve KDV indirimi mağazaları hareketlendirdi

Beyaz eşya ve mobilyada ÖTV ve KDV indiriminin fiyatlara yansımasıyla mağazalarda hareketlilik başladı.
Kanadada camiye silahlı saldırıdan ilk fotoğraflar

Kanada'da camiye silahlı saldırıdan ilk fotoğraflar

Kanada'nın Quebec City kentindeki bir camiye yatsı namazı sırasında düzenlenen silahlı saldırıda 6 kişi hayatını kaybetti. Saldırıya uğrayan camiye geçtiğimiz haziran ayında da kesik bir domuz kafası bırakılmıştı.

Facebookta çalışan ne kadar maaş alıyor

Facebook'ta çalışan ne kadar maaş alıyor

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım platformu Facebook, çalışanlarına oldukça dolgun maaşlar veriyor. Lakin ortalama 10 bin dolar ve üstü maaş alan bu listedeki meslek bölümlerinden birinde görev almak istiyorsanız, Stanford Üniversitesi, Kaliforniya Üniversitesi, Berkeley ya da Austin, Texas Üniversitesi'ne gitmeniz gerekecek.
Zamanının ötesinde teknolojiye sahip casus aletleri

Zamanının ötesinde teknolojiye sahip casus aletleri

ABD Merkezî İstihbarat Teşkilatı (CIA), bugüne kadar sırları daima merak edilen ve komplo teorileriyle anılan bir organizasyondur. ABD'nin başkenti Washington'da bulunan CIA Müzesi, geçmişteki görevlerde kullanılan teknolojik aletleri gözler önüne seriyor. İşte zamanının çok ötesinde teknolojiye sahip casus aletleri:
Somada 21 ay sonra o noktadan ilk fotoğraflar

Soma'da 21 ay sonra o noktadan ilk fotoğraflar

Manisa'nın Soma ilçesinde facianın meydana geldiği kömür ocağının, bugüne kadar uzmanların girip inceleyemediği, 301 madencinin çoğunun can verdiği noktanın 21 ay sonra ilk kez fotoğrafları ortaya çıktı. Facianın izlerinin bulunduğu fotoğraflarda, demir rayların, boruların, ince tel gibi bükülüp, kullanılamaz hale geldiği görüldü.
Şimdiki halleri görenleri şaşırtıyor

Şimdiki halleri görenleri şaşırtıyor

Yeşilçam yıldızlarının gençlik halleri ve şimdiki halleri arasındaki fark. Zaman onları böyle değiştirdi.
Mustafa Kemal Atatürkün Anıtkabire son yolculuğu

Mustafa Kemal Atatürk'ün Anıtkabir'e son yolculuğu

İşte Mustafa Kemal Atatürk'ün Anıtkabir'e son yolculuğu sırasında çekilen fotoğraflar.
İstiklâl marşımızın yazıldığı dergâh

İstiklâl marşımızın yazıldığı dergâh

Ankara'nın manevi merkezlerinden biri olan Taceddin Dergâhı, istiklâl marşımızın yazılışına şahit olan mekândır. 17. asır mutasavvıflarından Taceddin-i Veli Hazretleri'ni ağırlayan dergâh, merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun da ebedî istiratgâhıdır.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.