Gündem Ümraniyede düzenlenen Doğu ve Güneydoğu Anadolu Günlerine yoğun ilgi

Ümraniye'de düzenlenen Doğu ve Güneydoğu Anadolu Günleri’ne yoğun ilgi

Ümraniye’de başlayan Doğu ve Güneydoğu Anadolu Günleri’nin ilk gününde etkinliğe, Ümraniye Kaymakamı Cengiz Ünsal, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, ve dernek yöneticileri katıld

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Ümraniyede düzenlenen Doğu ve Güneydoğu Anadolu Günleri’ne yoğun ilgi
Vatandaşlar etkinliğe yoğun ilgi gösterdi.

Ümraniye’de başlayan Doğu ve Güneydoğu Anadolu Günleri’nin ilk gününde etkinliğe, Ümraniye Kaymakamı Cengiz Ünsal, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, ve dernek yöneticileri katıldı. Mehter marşı gösterisi ve yöresel sanatçıların da katıldığı etkinlikte Doğu’nun eşsiz lezzetleri, cağ kebabı, pekmezler, baş, ekmek, peynir çeşitlerine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Ümraniye Santral Meydan’ında gerçekleşen yöresel ürünler festivaline vatandaşlar ilk gününde yoğun ilgi gösterdi. Birbirinden farklı yöresel ürünlerin tadına bakan vatandaşlar yörelerinden gelmiş ürünleri satın alma fırsatı yakaladı.

Ümraniye Belediyesi Başkanı Yıldırım son iki senede hayata geçirdikleri projeleri anlattı: Adını çok sık duyacaksınız
GÜNDEM
Ümraniye Belediyesi Başkanı Yıldırım son iki senede hayata geçirdikleri projeleri anlattı: Adını çok sık duyacaksınız

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.