Seçim FETÖcü hainler sevindi

FETÖ’cü hainler sevindi

Ekrem İmamoğlu’nun kazanmasına en çok FETÖ’cü hainler sevindi. FETÖ’nün yayın organı Nokta dergisinin sahibi Gevheri Güven sosyal medyada, “Ekrem İmamoğlu artık şu FETÖ söylemini keser umarım. Türkiye’de faşizm bu söyleme verilen katkıyla ilerliyor. Umarım farkederler. Herşeyi zehirleyen bu söylem” paylaşımı yaptı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
FETÖ’cü hainler sevindi
Ekrem İmamoğlu

FETÖ’cü Adem Yavuz Arslan ise, “Seçim bitti, @ekrem_imamoglu ezdi geçti ve artık esas gündemimize dönelim: Hukuk, hukuk, hukuk. Gazetecileri, akademisyenleri, kadınları, çocukları, haksız hukuksuz yere cezaevinde rehin tutulan onbinleri serbest bırakın...” paylaşımında bulunarak cezaevinde bulunan vatan hainlerine özgürlük istedi.

Bir başka FETÖ’cü Can Dündar ise, Erdoğan’ın fotoğrafını paylaşarak “Yolun sonu görünüyor” notunu paylaşarak içindeki nefreti kustu.

Yine başka bir FETÖ’cü Erhan Başyurt ise, “Tek adam rejiminden parlamenter sisteme dönmeliler” diyerek Erdoğan’ı hedef aldı.

PKK ve Esed’te İmamoğlu sevinci
DÜNYA
PKK ve Esed’te İmamoğlu sevinci

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.