Altınordu Başkanı Özkan: Cengiz Ünder, Bayern Münih'in gözetiminde
SERİE A

Altınordu Başkanı Özkan: Cengiz Ünder, Bayern Münih'in gözetiminde

Cengiz Ünder için Bayern Münih itirafı

Altınordu Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan yaptığı açıklamada, "Cengiz, şu anda Bayern Münih'in gözetiminde, çok büyük paralara Roma'dan Bayern Münih'e geçebilir" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi AA

Altınordu Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Türkiye'nin futbolda tüketen değil üreten bir yapıya kavuşması ve dünyada kendisini gösterebilmesi için milli eğitim müfredatında yetenekli sporcuların yetiştirilebilmesi için yer açılması gerektiğini söyledi.

Cengiz Ünder ve Çağlar Söyüncü hakkında da konuşan Özkan, şunları kaydetti:

  • Çağlar Premier Lig oyuncusu oldu, büyük başarı. Belki de önümüzdeki haftalarda ilk 11 oynamaya başlayacak, takip ediyorum. Cengiz ise şu anda Bayern Münih'in gözetiminde, çok büyük paralara Roma'dan Bayern Münih'e geçebilir. Demek ki biz üretirsek, gerçekten güzel işler olacak. O zaman da Türkiye'nin aydınlık yüzünü, üreten bir yüzünü ortaya çıkarmış olacağız. Avrupa'ya giden her oyuncumuzu bir elçimiz olarak düşünmek lazım.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Griezmann'a bir şey y...
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.