Mourinho'dan koronavirüs yardımı

Sergen Yalçın'dan koronavirüs açıklaması

Bakan Kasapoğlu açıkladı: Ligler ertelendi

Anadolu Efes idmanı iptal etti: Ergin Ataman oğluyla basketbol maçı yaptı

Yıldız futbolcular evlerinden çektikleri videolarla yeni akım başlattı

TFF Başkanı Nihat Özdemir: Maçlar seyircisiz oynanmaya devam edecek

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Maçlar seyircisiz oynanacak

Herkesi korkutan Yılmaz Vural’dan güldüren açıklama

Basketbol maçında antrenör ortalığı birbirine kattı

Şehitlerin ismini anons ederken boğazı düğümlendi

Antalyasporlu futbolcudan bağlama resitali

Ahmet Ağaoğlu'ndan Uğurcan Çakır ve Sörloth'a övgü

Amatör maçta kavga

Falcao'nun golü öncesi Ayetel Kürsi okudular

Fatih Terim bunu ilk kez yaptı

Fenerbahçeli taraftarlar taş ve şişelerle takım otobüsüne saldırdı

Fenerbahçeli taraftarlar Ali Koç'u istifaya çağırdı

Galatasaraylı taraftarlar Kadıköy galibiyetini Florya'da coşkuyla kutladı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç edilen küfürler sonrası tribüne atladı

Kadın futbolcu çıkan dizini yumruklayarak geri taktı

Bursaspor taraftarını taşıyan otobüs Erzurum'da kaza yaptı

Mustafa Cengiz: Mohaç Meydan Muharebesi'ne gitmiyoruz

Kavga ediyormuş gibi yapan taraftarlardan polis memuruna doğum günü sürprizi

En duygusal imza töreni

Bursasporlu futbolculardan lösemi hastası Batuhan'a sürpriz

Beşiktaş maçında ağlatan görüntü

Arda Turan Fatih Terim'i yalnız bırakmadı

Abdullah Yılmaz: Ligi provoke edecekler

Demir Grup Sivassporlu futbolcuların kar neşesi

Trabzonspor devlet desteği alıyor mu?

Final

24 Mayıs 2020
Benfica Benfica
- : -
Porto Porto

Yarı Final

12 Şubat 2020
Porto Porto
3 : 0
Academico de Viseu Academico de Viseu
11 Şubat 2020
Famalicao Famalicao
1 : 1
Benfica Benfica
04 Şubat 2020
Academico de Viseu Academico de Viseu
1 : 1
Porto Porto
Benfica Benfica
3 : 2
Famalicao Famalicao

Çeyrek Final

16 Ocak 2020
Academico de Viseu Academico de Viseu
1 : 0
CF Canelas 2010 CF Canelas 2010
15 Ocak 2020
Pacos Ferreira Pacos Ferreira
0 : 1
Famalicao Famalicao
Benfica Benfica
3 : 2
Rio Ave Rio Ave
14 Ocak 2020
Porto Porto
2 : 1
Varzim Varzim

5. Tur

20 Aralık 2019
Famalicao Famalicao
3 : 0
Mafra Mafra
19 Aralık 2019
Porto Porto
1 : 0
Santa Clara Santa Clara
18 Aralık 2019
Benfica Benfica
2 : 1
Braga Braga
Pacos Ferreira Pacos Ferreira
3 : 0
Espinho Espinho
Sertanense Sertanense
0 : 1
CF Canelas 2010 CF Canelas 2010
17 Aralık 2019
Marinhense Marinhense
0 : 2
Rio Ave Rio Ave
Varzim Varzim
2 : 1
Anadia Anadia
Academico de Viseu Academico de Viseu
1 : 0
Chaves Chaves

4. Tur

24 Kasım 2019
Chaves Chaves
1 : 0
Belenenses Belenenses
Porto Porto
4 : 0
Vitoria Setubal Vitoria Setubal
Rio Ave Rio Ave
1 : 0
Alverca Alverca
Pedras Salgadas Pedras Salgadas
5 : 6
CF Canelas 2010 CF Canelas 2010
Moreirense Moreirense
1 : 3
Mafra Mafra
Anadia Anadia
2 : 1
Beira-Mar Beira-Mar
Pacos Ferreira Pacos Ferreira
1 : 0
Sanjoanense Sanjoanense
Club Sintra Club Sintra
0 : 2
Marinhense Marinhense
23 Kasım 2019
Vizela Vizela
1 : 2
Benfica Benfica
Braga Braga
1 : 0
Gil Vicente Gil Vicente
Famalicao Famalicao
1 : 0
Academica Academica
Espinho Espinho
3 : 2
Arouca Arouca
Academico de Viseu Academico de Viseu
1 : 0
Feirense Feirense
Sertanense Sertanense
2 : 1
Farense Farense
22 Kasım 2019
Varzim Varzim
1 : 0
Loures Loures
Leixoes Leixoes
1 : 4
Santa Clara Santa Clara

3. Tur

20 Ekim 2019
Leixoes Leixoes
4 : 2
Praiense Praiense
Beira-Mar Beira-Mar
7 : 6
Maritimo Maritimo
Valadares Gaia Valadares Gaia
10 : 11
CF Canelas 2010 CF Canelas 2010
Chaves Chaves
2 : 1
Boavista Boavista
AD Oliveirense AD Oliveirense
0 : 3
Santa Clara Santa Clara
Varzim Varzim
1 : 0
Estoril Estoril
Marinhense Marinhense
1 : 0
Fatima Fatima
Casa Pia Casa Pia
1 : 3
Vizela Vizela
Arouca Arouca
1 : 0
Merelinense Merelinense
Lusitânia de Lourosa Lusitânia de Lourosa
6 : 7
Famalicao Famalicao
Vitoria de Sernache Vitoria de Sernache
4 : 5
Sertanense Sertanense
Mafra Mafra
1 : 0
Fafe Fafe
Pedras Salgadas Pedras Salgadas
1 : 0
Agueda Agueda
Clube Olimpico Do Montijo Clube Olimpico Do Montijo
0 : 1
Anadia Anadia
Loures Loures
4 : 2
Benf. C. Branco Benf. C. Branco
Aguias do Moradal Aguias do Moradal
0 : 5
Vitoria Setubal Vitoria Setubal
19 Ekim 2019
Leca Leca
1 : 3
Braga Braga
Coimbrões Coimbrões
0 : 5
Porto Porto
Academica Academica
2 : 1
Portimonense Portimonense
Feirense Feirense
3 : 0
Tondela Tondela
Farense Farense
5 : 2
Desportivo das Aves Desportivo das Aves
Penafiel Penafiel
0 : 2
Gil Vicente Gil Vicente
Pevidem Pevidem
0 : 2
Belenenses Belenenses
Louletano Louletano
1 : 2
Pacos Ferreira Pacos Ferreira
Fabril Barreiro Fabril Barreiro
1 : 3
Moreirense Moreirense
Amora Amora
0 : 1
Sanjoanense Sanjoanense
Espinho Espinho
2 : 1
Vilafranquense Vilafranquense
Academico de Viseu Academico de Viseu
3 : 1
Real Sport Clube Real Sport Clube
Club Sintra Club Sintra
5 : 4
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
Condeixa Condeixa
0 : 1
Rio Ave Rio Ave
18 Ekim 2019
Cova Piedade Cova Piedade
0 : 4
Benfica Benfica
17 Ekim 2019
Alverca Alverca
2 : 0
Sporting Lizbon Sporting Lizbon

2. Tur

29 Eylül 2019
Agueda Agueda
4 : 1
Oriental Oriental
Vasco da Gama de Sines Vasco da Gama de Sines
0 : 4
Cova Piedade Cova Piedade
Vila Pouca Vila Pouca
0 : 4
Mafra Mafra
Alcochetense Alcochetense
0 : 4
Leixoes Leixoes
Mortagua Mortagua
2 : 3
Penafiel Penafiel
Benf. C. Branco Benf. C. Branco
3 : 2
Olhanense Olhanense
Gondomar Gondomar
0 : 1
Valadares Gaia Valadares Gaia
AR Sao Martinho AR Sao Martinho
2 : 4
Merelinense Merelinense
Pero Pinheiro Pero Pinheiro
3 : 4
Vitoria de Sernache Vitoria de Sernache
Lusitano Ginasio Moncarapachense Lusitano Ginasio Moncarapachense
0 : 1
Sertanense Sertanense
Beira-Mar Beira-Mar
2 : 0
Bustelo Bustelo
Coruchense Coruchense
0 : 4
Clube Olimpico Do Montijo Clube Olimpico Do Montijo
Penedo Gordo Penedo Gordo
0 : 1
Fabril Barreiro Fabril Barreiro
Atletico Arcos Atletico Arcos
0 : 2
Praiense Praiense
Caldas Caldas
0 : 1
Varzim Varzim
Louletano Louletano
5 : 3
Ginasio Figueirense Ginasio Figueirense
Uniao Leiria Uniao Leiria
0 : 1
Real Sport Clube Real Sport Clube
Montelegre Montelegre
0 : 1
Marinhense Marinhense
Electrico Electrico
1 : 6
Arouca Arouca
Aljustrelense Aljustrelense
0 : 2
Casa Pia Casa Pia
Vizela Vizela
6 : 1
GD Fontinhas GD Fontinhas
Espinho Espinho
2 : 0
Nacional Madeira Nacional Madeira
Lusitano FCV Lusitano FCV
0 : 1
Academica Academica
Pinhalnovense Pinhalnovense
1 : 2
Estoril Estoril
Sanjoanense Sanjoanense
1 : 0
SC Ideal SC Ideal
Lagos Lagos
1 : 3
Pevidem Pevidem
Lusitânia de Lourosa Lusitânia de Lourosa
0 : 1
Sporting Covilha Sporting Covilha
Mirandela Mirandela
1 : 2
Chaves Chaves
Fatima Fatima
4 : 0
Coutada Coutada
Maria da Fonte Maria da Fonte
1 : 5
Pedras Salgadas Pedras Salgadas
Sintrense Sintrense
1 : 2
Anadia Anadia
Loures Loures
5 : 3
Lusitano VRSA Lusitano VRSA
Coimbrões Coimbrões
3 : 1
GD Prado GD Prado
Portomosense Portomosense
0 : 3
Alverca Alverca
Club Sintra Club Sintra
2 : 0
Amarante Amarante
Amora Amora
2 : 1
Sao Joao Ver Sao Joao Ver
Aguias do Moradal Aguias do Moradal
1 : 0
Uniao Torreense Uniao Torreense
AD Oliveirense AD Oliveirense
2 : 1
Felgueiras Felgueiras
CF Canelas 2010 CF Canelas 2010
4 : 0
FC Anca FC Anca
Leca Leca
4 : 3
Oliveirense Oliveirense
UD Santarem UD Santarem
1 : 2
Farense Farense
Condeixa Condeixa
5 : 4
Lusitânia de Lourosa	Lusitânia de Lourosa
28 Eylül 2019
CD Carçao CD Carçao
0 : 2
Vilafranquense Vilafranquense
Uniao Madeira Uniao Madeira
1 : 2
Fafe Fafe
Berço Sc Berço Sc
1 : 3
Feirense Feirense
Rabo De Peixe Rabo De Peixe
0 : 1
Academico de Viseu Academico de Viseu

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+