|

Simon Kjaer'in menajeri Marsilya tesislerinde

Fransa'nın önde gelen gazetelerinden L'Equipe, Fenerbahçeli futbolcu Simon Kjaer'in menajerinin geçtiğimiz günlerde Marsilya tesislerine gittiğini ileri sürdü.

Yeni Şafak
16:40 - 23/05/2017 Salı
Güncelleme: 16:52 - 23/05/2017 Salı
Diğer
Sezon sonunda takımda kalıp kalmayacağı belirsizliğini koruyan Simon Kajer'in Marsilya'nın transfer listesinde olduğu ortaya çıktı.
Sezon sonunda takımda kalıp kalmayacağı belirsizliğini koruyan Simon Kajer'in Marsilya'nın transfer listesinde olduğu ortaya çıktı.

Fransa Ligi'ni beşinci sırada tamamlayan ve UEFA Avrupa Ligi vizesi alan Marsilya, gelecek sezonun transfer çalışmalarına başladı. Fransız ekibinin listesinde, Fenerbahçeli Simon Kjaer'in de yer aldığı iddia edildi.


Fransız basının önde gelen gazetesi, L'Equipe'ün habere göre Marsilya'nın hedefindeki ilk isim Chelsea'de düzenli forma şansı bulamayan Fransız stoper Kurt Zouma. 22 yaşındaki stoper için Chelsea ile görüşen Marsilya'nın bir diğer seçeneği ise Fenerbahçe'den Simon Kjaer.

Haberde, Kjaer'in menajerinin geçtiğimiz günlerde Marsilya tesislerine gittiği yazıldı. L'Equipe'e göre Fenerbahçe, Danimarkalı stoperi için 10-15 milyon euro arasında bonservis bedeli talep edecek.

  • Simon Kjaer, 2015-16 sezonu başında Lille’den 7.5 milyon euro karşılığında Fenerbahçe'ye transfer olmuştu.

#Fenerbahçe
#Simon Kjaer
7 yıl önce
default-profile-img