TeknolojiFIFA 18de oyuncu güçleri belli oldu

FIFA 18’de oyuncu güçleri belli oldu

Oyunseverlerin merakla beklediği ve 29 Eylül'de satışa sunulacak FIFA 18'de, futbolcuların güçlerin belli oldu. EA Sports tarafından açıklanan listeye göre, Türkiye'de ter döken sadece 1 futbolcu yer alıyor.

Haber MerkeziYeni Şafak
FIFA 18'in kapak fotoğrafında yıldız futbolcu Ronaldo yer alıyor.
FIFA 18'in kapak fotoğrafında yıldız futbolcu Ronaldo yer alıyor.

PES ile birlikte dünyanın en çok tercih edilen futbol oyunu olan FIFA’nın yeni sürümü FIFA 18’e dair en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de futbolcu değerleri. Oyunseverler, gerçek hayatta ilgiyle takip ettikleri futbolcuların, oyundaki gücünü de merak ediyor.

Oyunun resmi internet sitesinde FIFA 18’deki en güçlü futbolcuların değerleri yer aldı. Listeye göre ilk 10 şu şekilde oluşuyor:

  • 10. Higuain – 90
  • 9. Kroos – 90
  • 8. Hazard – 90
  • 7. Ramos – 90
  • 6. Lewandowski - 91
  • 5. Neuer – 92
  • 4. Suarez – 92
  • 3. Neymar – 92
  • 2. Messi – 93
  • 1. Ronaldo – 94

Böylece Ronaldo - Messi rekabetinde kimin önde olduğu da anlaşılmış oldu. Gelgelelim 2016-17 sezonundaki performansıyla Ronaldo, birinci sırada yer almayı fazlasıyla hak etti. Ayrıca FIFA 18’in de kapak fotoğrafında bildiğimiz üzere Ronaldo bulunuyor.

FIFA 18’de en güçlü 100 futbolcu içinde Türkiye’de ter döken sadece bir isim yer alıyor: Beşiktaş’ın Real Madrid’den transfer ettiği yıldız futbolcu Pepe. Oyunda Pepe’nin değeri 86 olarak belirlenmiş ve 68. sırada bulunuyor.

Dışişleri Bakanlığından Hollanda'ya kınama
Gündem

Dışişleri Bakanlığından Hollanda'ya kınama

Dışişleri Bakanlığı, Hollanda Temsilciler Meclisi’nden geçen 1915 olaylarını soykırım olarak tanıyan karar almasını şiddetle kınadı. Bakanlık, açıklamasında "Avrupa’nın ortasında Srebrenitsa’da acısı hala dinmemiş soykırıma gözyuman bir ülkenin meclisinin aldığı sözkonusu mesnetsiz kararların ne tarihte ne adalette yeri vardır." ifadelerini kullandı.
Güzel, anlamlı, güncel, resimli Cuma mesajları 23 Şubat
Gündem

Güzel, anlamlı, güncel, resimli Cuma mesajları 23 Şubat

Yarın 23 Şubat Cuma. Müslümanlar için büyük bir öneme sahip mübarek Cuma günlerinde vatandaşlar birbirlerine Cuma mesajı atarak aralarındaki bağı güçlendiriyor. Biz de sizler için şimdiden güzel, anlamlı, resimli, özlü, kısa, güncel Cuma mesajları ve dualarını derledik. Haberimizde en güncel Cuma mesajlarını bulabilirsiniz.
İspanyollar'dan 3. havalimanı çıkışı
Ekonomi

İspanyollar'dan 3. havalimanı çıkışı

İspanyol turizm danışmanlık firması ForwardKeys tarafından yapılan çalışmada İstanbul Yeni Havalimanı'nın açılmadan Körfez pazarını etkileyemeye başladığı belirtti. İstanbul üzerinden gerçekleşen transit uçuşların önceki yıla göre yüzde 21 arttığına da değinilen çalışmada havayolu şirketlerinin de benzeri görülmemiş bir lojistik projeyle karşı karşıya kalacağı öngörüsünde bulunuldu.
Doktorları şaşkına çeviren çocuk: Tavuk gibi yumurtluyor
Hayat

Doktorları şaşkına çeviren çocuk: Tavuk gibi yumurtluyor

Endonezya'da yaşayan 14 yaşındaki Akmal, iki yıldır "yumurtladığını" iddia etti. Çocuğun babası, oğlunun 'yumurtladığı' yumurtaların akının olmadığını söyledi.
21 Şubat Çarşamba reyting sonuçları: Diriliş Ertuğrul mu, Sen Anlat Karadeniz mi?
Hayat

21 Şubat Çarşamba reyting sonuçları: Diriliş Ertuğrul mu, Sen Anlat Karadeniz mi?

21 Şubat Çarşamba günü reyting sonuçları açıklandı. AB ve ABC1 gruplarında Diriliş Ertuğrul birinci olurken, Total'de birincilik yine Sen Anlat Karadeniz'in. Ayrıca ABC1'de yarım puanla ikinci olan Sen Anlat Karadeniz'in Diriliş Ertuğrul'u önümüzdeki hafta geçeceği konuşuluyor. İşte 21 Şubat Çarşamba reyting sonuçları...