TeknolojiS9 çalışırken görüntülendi

Samsung Galaxy S9 çalışırken görüldü

S9 çalışırken görüntülendi

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni yılda tanıtımını gerçekleştireceği Galaxy S9 çalışırken sızdırıldı. Sızdırılan görsele bakıldığın da teknoloji devi yeni amiral gemisinde çerçeveyi nerede ise tamamen kaldırıyor.

Haber MerkeziYeni Şafak
Samsung yeni amiral gemisi S9'un, Snapdragon 845 işlemci ile gelmesi bekleniyor.
Samsung yeni amiral gemisi S9'un, Snapdragon 845 işlemci ile gelmesi bekleniyor.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni yılda yeni amiral gemisi S9’un tanıtımına yaklaşırken cihaz hakkında sızıntılarda bir bir paylaşılmaya başladı. Bu seferki paylaşılan görüntüde ise cihaz çalışır halde görünüyor.

Yüzde 90 oranında kasa çerçeve oranına sahip olması beklenen cihazın çok şık bir tasarıma sahi olduğu aşikar. Nerede ise çerçeveden tamamen kurtarılan S9’un sadece ahize ve ön kamerasının bulunduğu yerde incecik bir çerçeve görünüyor.

Fakat paylaşılan bu görüntü, Güney Koreli teknoloji devinin tanıtacağı telefonun gerçek görüntüsü olmaya bilir. Paylaşılan görselin photoshop ürünü olma ihtimali de söz konusu. Ama tarif edilen cihaz ile nerede ise uyuşan cihazın bu şekilde çıkması da muhtemel görünüyor.

REKLAM

Ayrıaca paylaşılan sızıntı görselde cihazın özellikleri hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Yine S9 hakkındaki sızıntı bilgilere bakıldığında cihazın Snapdragon 845 işlemci ile geleceği ifade ediliyor ve 64GB hafızaya sahip olacağı söyleniyor.

Janssen'in ayağının son hali endişelendirdi
Spor

Janssen'in ayağının son hali endişelendirdi

Fenerbahçe'de sakatlığı nedeniyle tedavi sürecinde olan Vincent Janssen'in ayağında özel bir koruyucunun yer aldığı görüldü. Yıldız futbolcunun menajeri de oyuncunun sahalara dönüşünün net bir tarihi olmadığını açıklamıştı.
Bayern Münih maçı sonrasında Alex de Souza'dan olay paylaşım
Spor

Bayern Münih maçı sonrasında Alex de Souza'dan olay paylaşım

Fenerbahçe tarihinin efsane isimleri arasında bulunan Alex de Souza, Beşiktaş'ın Bayern Münih'e 5-0 mağlup olduğu maçın ardından sosyal medyada ses getiren bir paylaşımda bulundu. Alex de Souza'nın 7 yıl önce oynanan ve hat-trick yaptığı maçı, bu müsabakadan sonra paylaşması manidar bulundu.
Sahneyi izleyen polisten dizi oyuncularına şok baskın
Gündem

Sahneyi izleyen polisten dizi oyuncularına şok baskın

Adana Ceyhan'da internet üzerinden yayımlanan bir dizide uyuşturucuyu ile suçu ve suçluyu övdükleri ileri sürülen oyunculara polis şafak vakti operasyon yaptı. Diziyi izleyen polis dizi filmi içerisinde “Muzlu Süt mü Sigara mı” isimli sahnesinde alenen uyuşturucu madde kullanımına özendirme suçunun oluştuğunu belirledi.
2060 rakımda üretiyorlar
Ekonomi

2060 rakımda üretiyorlar

Muş'un Varto ilçesinde 2060 rakımlı dağın yamacına kurulan alabalık tesisinde, yavru alabalık üretimi için sağım işlemi yapıldı.
Çukur dizisinden tepki çeken sahneye özür geldi
Hayat

Çukur dizisinden tepki çeken sahneye özür geldi

Çukur son bölümünde yayınlanan trafik polisi sahnesi, sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Trafikte makas atarak ilerleyen Emrah Komiser'in kendisini durduran polis memuruna 'Haritadan yer seç' ifadesinde bulunması, izleyicilerin tepkisini çekti. Ay Yapım tepkiler sonrasında, Emrah Amir'in trafik polisinden özür dileme sahnesini yayınladı. İşte Emrah Komiser'in trafik polisinden özür dileme sahnesi...