Ekonomi Anneler Vestelde buluşacak

Anneler Vestel’de buluşacak

Vestel’in ilkini 2016 yılında açtığı Kafe Vesto’lar anneleri, anne adaylarını ve ebeveynleri ilgilendirecek bir etkinlik dizisi başlatıyor.

Haber Merkezi AA
Kafe Vesto
Kafe Vesto

Vestel’in yeni mağaza konsepti Kafe Vesto’lar anneleri buluşturuyor.

Vestel’in ilkini 2016 yılında açtığı Kafe Vesto’lar anneleri, anne adaylarını ve ebeveynleri ilgilendirecek bir etkinlik dizisi başlatıyor. ‘Kafe Vesto Yeni Nesil Anne Sohbetleri’nin ilki 9 Şubat Cumartesi günü saat 16.00-17.00 arası "gunesanne.com" bloğunun ve "Anneliği Like Et-Bir Annenin Farkındalık Notları" kitabının yazarı Güneş Ulus’la ‘Farkındalıkla Ebeveynlik’ sohbeti olacak.

Kafe Vesto Yeni Nesil Anne Sohbetleri’nin ikincisi ise 22 Şubat Cuma günü saat 16.00-17.00 arası düzenlenecek. Ebeveyn Koçu / İletişim Uzmanı ve Etkili Anne-Baba Okulu Eğitimcisi Zeynep İşman "Etkili anne-baba ne demek, nasıl olunur?" sorusunun yanıtını katılımcılarla paylaşacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vestel Ticaret AŞ Pazarlama ve Mobil Ürünler Satış Genel Müdür Yardımcısı Tunç Berkman, "İlkini 2016 yılında Beşiktaş mağazamızın içinde açtığımız Kafe Vesto’ların sayısı bugün 8’e yükseldi. Amacımız müşterilerimizi teknoloji ile daha yakınlaştırmaktı. Kafe Vesto Yeni Nesil Anne Sohbetleri ile de Kafe Vesto keyfini ikiye katlamayı hedefliyoruz. İlkini 9 Şubat’ta Zorlu Center Kafe Vesto’da Güneş Ulus ile başlatacağımız buluşmaların ebeveynler için hem yararlı hem de keyifli olacağına inanıyoruz. Buluşmaları İzmir Alsancak Kafe Vesto ile devam ettireceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

Ormanda süs bitkisi yetiştirilebilecek
EKONOMİ
Ormanda süs bitkisi yetiştirilebilecek

Fırıncılardan Kılıçdaroğlu'nun sözlerine açıklama
EKONOMİ
Fırıncılardan Kılıçdaroğlu'nun sözlerine açıklama

Kredi çekenlere faiz uyarısı: İade edilecek
EKONOMİ
Kredi çekenlere faiz uyarısı: İade edilecek

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.