Ekonomi Emlak Katılımdan üç yeni şube daha

Emlak Katılım'dan üç yeni şube daha

Mart 2019'da faaliyete geçen Emlak Katılım, şube ağını hızla genişletmeye devam ediyor. Banka, 3 yeni şubesini daha hizmete sundu.

Haber Merkezi AA
Emlak Katılımdan üç yeni şube daha
Emlak Katılım

Emlak Katılım'dan yapılan açıklamaya göre, Mart 2019'da faaliyete geçen ve yılı 11 şube ile tamamlayan Emlak Katılım, geçen yıl şubeleşmeye hız vererek yıl sonu şube sayısını 50'ye taşıdı.

2021 yılında da Türkiye'nin dört bir yanında şubeleşme çalışmalarını hız kesmeden sürdüren banka, 3 yeni şubesini daha hizmete sundu. İstanbul İstoç, İkitelli Metro ve Afyonkarahisar şubelerini aynı anda açan Emlak Katılım, İstanbul'da 30, Türkiye genelinde ise toplam 65 hizmet noktasına ulaştı.

"Yeni ürün ve hizmetlerimizle farklılaşmayı sürdüreceğiz"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, Emlak Katılım'ın 3 yeni şubesiyle sektöre ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktan dolayı memnuniyet duyduklarını aktararak, şunları kaydetti:

"Müşterilerimize bulundukları lokasyonlarda ulaşmayı, yerel ekonomiye ve istihdama katkı sunmayı önemsiyoruz. Bu hedef doğrultusunda şube ağımızı genişletmeyi ve sektörde yeni ürün ve hizmetler geliştirmek suretiyle farklılaşmayı sürdüreceğiz. İnsanı odağına alan, sürdürülebilir bir hizmet modeli anlayışı ile yaptığımız tüm çalışmalarda katılım bankacılığı etik ilke ve uygulamaları doğrultusunda hizmet üretiyoruz. Yeni hizmete açtığımız İstanbul İstoç, İkitelli Metro şubemiz ile doğal güzellikleriyle, ören yerleriyle ve termal tesisleriyle bir turizm cenneti olarak konumlanan Afyonkarahisar'daki ilk şubemizin ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum."

Gayrimenkul sektörüne çözüm sağlayacak projeler

Emlak Katılım, başta gayrimenkul sektörü olmak üzere ekonomik büyüme ve istihdama katkısı yüksek olan stratejik sektörlere, sürdürülebilir ve herkes için erişilebilir finansman modelleri sunmak üzere çalışmalarına devam ediyor. Emlak Katılım, kentsel dönüşüm, enerji verimliliği, çevre duyarlılığı, yapısal kalkınma, sosyal konut ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak projeler üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Her biri ayrı ayrı uzmanlık alanlarında yer alan ana hedefindeki sektörler adına yeni ürünler geliştiren Emlak Katılım, gayrimenkul sektörü için önemli çözümler sağlayacak ürünlere imza attı. Gayrimenkul sektörü ile birlikte Türkiye'nin başlattığı kentsel dönüşüme katkı sunmak için de yeni bir ürün geliştirdi. "Tapu Güvenilir Hesap, Kentsel Dönüşüme yönelik dört ayrı iş modeli, Bina Tamamlama Sigortası, Birlikte Konut Finansmanı, Yeni Evini Bekletmeyen Finansman" gayrimenkul alanında yapılan çözümler ve ürünlerden bazılarını oluşturuyor.

Salgının etkisi ile daha hızlı gelişen dijital dünyanın etkilerini yakından takip eden Emlak Katılım, müşterilerine dijital odaklı yenilikçi çözümler sunmak üzere teknoloji yatırımlarını sürdürüyor. Emlak Katılım, iş yerlerinin kolay tahsilat yapmasına ve müşterilerin pratik bir şekilde ödeme yapabilmelerine imkan sağlayan yeni bir ödeme platformu olan CepPOS'u müşterilerinin hizmetine sundu. Farklılaşan müşteri ihtiyaçlarına yeni ürün ve hizmetlerle yanıt vermeyi hedefleyen Emlak Katılım, "EmlakFX" platformu ile müşterilerine en avantajlı kurlar, döviz alım-satım ve kıymetli maden alım-satım işlemlerini gerçekleştirilebilme imkanı sunuyor.

Kanal İstanbul'a ilk kazma 26 Haziran'da vurulacak
EKONOMİ
Kanal İstanbul'a ilk kazma 26 Haziran'da vurulacak

Doğal gazda 2022 ve sonrası için heyecanlandıran açıklama: Fiyatlar düşüşe geçecek
EKONOMİ
Doğal gazda 2022 ve sonrası için heyecanlandıran açıklama: Fiyatlar düşüşe geçecek
Abone Ol Google News
İzmir depreminde yan yatan Yılmaz Erbek Apartmanı'nda kolon kesilmemiş: Zemin etüdü yanlış beton kalitesi düşük
Gündem

İzmir depreminde yan yatan Yılmaz Erbek Apartmanı'nda kolon kesilmemiş: Zemin etüdü yanlış beton kalitesi düşük

İzmir’de yıkıma neden olan depremde 11 kişinin öldüğü, 11 kişinin de yaralandığı Yılmaz Erbek Apartmanı ile ilgili hazırlanan iddianamede, bilirkişiler tarafından yapılan çalışmada, herhangi bir düşey taşıyıcı eleman kesilmediğinin tespit edildiği ifade edildi. Binadaki beton kalitesinin projedekinden farklı, deprem kuvvetine dayanıklılık hesabının hatalı, zemin etüdünün yanlış olduğu vurgulanan iddianamede, statik analizlerin, binadan numune alımı ve binadaki malzeme değerlendirmesi yapılmadan hazırlandığı, testin rapordan sonra yapıldığı bilgisi yer aldı.
Caretta Likya'nın 296 günlük uzun yolculuğu: Sonunda Tunus'a ulaştı
Hayat

Caretta Likya'nın 296 günlük uzun yolculuğu: Sonunda Tunus'a ulaştı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca yürütülen "Deniz Kaplumbağalarını İzleme Projesi" kapsamında 19 Ağustos 2020'de uydu cihazı takılarak doğal ortamıyla buluşan 8 deniz kaplumbağasından en uzun yolu "Likya" aldı. Patara'dan denizlere bırakılan 25-30 yaşlarındaki Likya, 3 bin 84 kilometre mesafe katederek yaklaşık 16 metre derinliğine sahip Tunus kıyılarındaki Boughrara Lagünü'ne ulaştı.
Deniz salyası yaralara merhem olacak: Kozmetik jel ve krem yapılacak
Hayat

Deniz salyası yaralara merhem olacak: Kozmetik jel ve krem yapılacak

Marmara Denizinde görüldükten sonra gündeme gelen ve deniz salyası olarak bilinen müsilaj konusunda Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi akademisyenleri yaptıkları çalışmada sona doğru geldi. Deniz salyasından yaralara merhem olacak kozmetik jel ve krem yapılabileceği kaydedildi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.