Ekonomi Saray Muhallebicisinin lezzet hikayesini yazanlar bir araya geldi

Saray Muhallebicisi’nin 'lezzet hikayesini yazanlar' bir araya geldi

Türkiye’nin ilk muhallebici zinciri Saray Muhallebicisi, 2017 Değerlendirme Toplantısını 8 Şubatta Wyndham Grand Levent’te düzenledi. "Lezzetin Hikayesini Yazanlar Buluşuyor" mottosuyla bir araya gelen merkez ve şube çalışanları 2017 yılını değerlendirdi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Saray Muhallebicisi’nin lezzet hikayesini yazanlar bir araya geldi.
Saray Muhallebicisi’nin lezzet hikayesini yazanlar bir araya geldi.

Türkiye’nin ilk muhallebici zinciri Saray Muhallebicisi, merkez ve şube çalışanlarının katılımıyla Wyndham Grand Levent’te 2017 Değerlendirme Toplantısını geçekleştirdi. 2017 yılı değerlendirilip 2018 yılı marka iş planı, öngörülen hizmet, değişim ve gelişimler paylaşılırken markadan beklentiler, fikirler ve öneriler geniş zeminde proaktif olarak ele alındı.

Fark yaratan lezzetlerin 83 yıldır değişmez adresi Saray Muhallebicisi, el emeği ve ustalıkla hazırladığı tatlılarıyla İstanbullu lezzet tutkunlarına 25 şubesiyle hizmet veriyor. Eşsiz ürün ve hizmet kalitesiyle lezzetin hikayesini yazanların bir araya geldiği organizasyonda merkez ve şube çalışanları çeşitli sunum ve konuşmalar ile tecrübelerini paylaştı.

Saray Muhallebicisi’nin lezzet hikayesini yazanlar bir araya geldi.

“Temeli sağlam bir gelenekten gelen, kocaman bir aileyiz”

Toplantıda konuşma yapan Saray Muhallebicisi Yönetim Kurulu Üyesi Turhan Topbaş, temeli sağlam bir gelenekten gelen, merkez ve şubeler olarak her geçen gün büyüyen kocaman bir aile olduklarını belirtti. Aileye katılan profesyonellerle sektördeki liderliklerini taçlandıracaklarını dile getirerek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Geleneksel sütlü tatlıların değişmez adresinden yeni yatırımlar

Türkiye’nin en büyük manda çiftliğine sahip olan Saray Muhallebicisi, 83 yıldır aynı tarif ve yapım şekliyle hazırlanıp sunduğu birbirinden nefis sütlü tatlıları ile 2018 yılında yeni yatırım ve projeleriyle ses getirecek.

Gala Gecesinde Behzat Gerçeker ile Enbe Orkestrası sahne aldı

Başarılı şube ve çalışanlarının ödüllendirildiği gala gecesinde, Behzat Gerçeker ile Enbe Orkestrası sahne aldı. Geceye renk katan orkestra üstün performansı ile Saray Muhallebicisi’ne eşsiz bir gece yaşattı.

Muhallebiciye yaz geldi
HAYAT
Muhallebiciye yaz geldi

Bu bedelli herkesi mutlu etti
Gündem

Bu bedelli herkesi mutlu etti

Milyonlarca kişinin beklediği ‘bedelli askerlik’ düzenlemesi herkesi mutlu edecek formülle geldi. Ücret, herkesin ödeyebilmesi için 15 bin lira olarak belirlendi. Yaş sınırı 25 oldu, bedelliye başvuranlar 28 günlük askerlik yapacak. Askere gideceklerin sayısı 5,5 milyona ulaştığı için ‘en ucuz bedelli’ye rekor başvuru olması bekleniyor.
Aref'in tedavisi sürüyor
Hayat

Aref'in tedavisi sürüyor

Kobra yılanı tarafından sokulan ve akşam saatlerinde özel bir uçakla Mısır’a getirilen illüzyonist Aref, olaya ilişkin açıklamalarda bulundu. Aref, bir Suriyeli tarafından kendisine verilen bir gözü kör, hasta ve yaralı, nadir rastlanan bir yılan tarafından sokulduğunu söyledi. Çok hareketsiz duran, öldüğünü zannettiği yılanı, bakımı için kafesinden çıkardığını ve yıkadığını anlatan Aref, kafesine geri koyduğu sırada sağ kolundan ısırıldığını belirtti.
BİM 599 TL'ye bilgisayar satacak
Teknoloji

BİM 599 TL'ye bilgisayar satacak

BİM, 27 Temmuz aktüel ürünler listesi ile birbirinden farklı teknolojik ürünleri bir arada satışa sunmaya hazırlanıyor. Yine piyasa fiyatının altında çok altında satışa sunacağı ürünler arasında ALFA 110A Windows diz üstü bilgisayar, Xiaomi Mi Band 2 akıllı bileklik, Trust 12.500 mAh taşınabilir power bank, Mikodo radyolu müzik kutusu, Trust mikrofonlu oyuncu kulaklığı, Trust klavye, fare ve YouTube tripodlu mikrofon yer alıyor. Söz konusu teknolojik ürünlerin haricinde BİM, 27 Temmuz aktüel ürünler listesinde uygun fiyatlı diğer ürünlerini de listeliyor. İşte 27 Temmuz BİM aktüel ürünler listesinde yer alan diğer ürünler...

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.