|
Reklam
Reklam
Spor

Galatasaraylı oyuncuya bir talip daha

Galatasaray'ın gönderme kararı aldığı Furkan Özçal’a, Karabükspor’dan sonra Eskişehirspor'da talip oldu. Es-Es’in hocası Ertuğrul Sağlam’ın ısrarla alınmasını istediği Furkan için kulüp başkanı Mesut Hoşcan, sarı kırmızılı yöneticilerle görüştü.

Yeni Şafak
10:35 . 23/12/2014 Salı
Diğer

Galatasaray'da kadroya giremediği için devre arasında gönderilmesi kararlaştırılan Furkan Özçal'ın transferi son anda ortaya çıkan sürpriz bir talip nedeniyle karıştı!


Hürriyet'in haberine göre, Galatasaray'ın eski futbolcusu Tolunay Kafkas'ın çalıştırdığı Kardemir Karabükspor, geçen hafta Furkan'ın bonservisi için 1 milyon Euro peşin para teklif etmiş, sarı kırmızılılar da olumlu yanıt vermişti.


Ancak, Furkan Özçal için Eskişehirspor devreye girince işler karıştı. Teknik direktörlüğünü Ertuğrul Sağlam'ın yaptığı kırmızı siyahlılar, Galatasaray Kulübü'ne resmen başvurarak, genç futbolcuya talip olduklarını bildirdi. Konu ile ilgili teklifi bizzat yapan Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşçan'ın, "Hocamız Furkan'ı çok istiyor. Kiralık da olabilir, satın alma yoluyla da... Biz Furkan'da ısrarlıyız" dediği öğrenildi.


Furkan Özçal'ın ise, satış yoluyla değil kiralık olarak ayrılmak istediği belirtildi.


Tolunay Kafkas ile Ertuğrul Sağlam'ı karşı karşıya getiren Furkan transferinin 1-2 gün içinde çözümlenmesi bekleniyor.

#Galatasaray
#Furkan Özçal
#Karabükspor
#Eskişehirspor
#Ertuğrul Sağlam
8 yıl önce
default-profile-img