PREMİER LİG

Londra'da Manchester United'a saldırı

West Ham United’ın Manchester United ile oynayacağı maç öncesinde olaylar çıktı. West Ham taraftarları Upton Park'taki son maç öncesi Manchester United takım otobüsüne saldırdı. Çıkan olaylar sebebiyle West Ham - M.United maçı geç başladı.

Haber Merkezi Diğer
İngiltere Premier Lig'de West Ham United ile Manchester United arasında oynanacak maç, taraftarların stat dışında neden oldukları olaylar sebebiyle 45 dakika gecikmeli başladı.

West Ham United'ın 112 yıldır maçlarını oynadığı Upton Park'a son kez çıkacağı maç öncesinde taraftarlar Manchester United takım otobüsüne saldırdı. Stat çevresindeki West Ham taraftarları Manchester United kafilesini taşıyan otobüsün geldiğini görünce içecek şişeleri ve taşlarla saldırdı. Takım otobüsüne atılan taşlar sebebiyle camların bir bölümü kırıldı.Gelecek yıl yeni stadyuma geçilecek olması nedeniyle efsane statta son kez takımlarını desteklemeye gelen West Ham United taraftarlarına stat çevresinde taşkınlık çıkarmaları nedeniyle polis tarafından müdahale edildi.

Manchester Unitedlı futbolcuları taşıyan otobüs stadyuma güçlükle girebildi.

Manchester United teknik direktörü Luis van Gaal'de yaptığı açıklamada, böyle bir olayı Londra'da ikinci kez yaşadıklarını ve fotoğrafların her şeyi anlattığını söyledi.

Manchester United'a saldırı
Yeni Şafak

Manchester United'a saldırı

West Ham - Manchester United maçı öncesi Londra'da olaylar çıktı. West Ham taraftarları United otobüsüne saldırdı. Otobüsün camları kırılırken, kafile stada zor girebildi.


Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Samsunspor'dan 55'inci yıla özel video

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+