Teknoloji iPhone Xcnin prototipi sızdırıldı

iPhone Xc'nin prototipi sızdırıldı

Apple’ın 12 Eylül’de tanıtacağı ve en uygun fiyatlı iPhone modeli olacağı iddia edilen iPhone Xc hakkında sızıntılar devam ediyor. Bir Twitter kullanıcısı 6.1 inç LCD ekranlı iPhone’un tüm tasarım detaylarını açığa çıkardı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Twitter'da paylaşılan iPhone Xc prototipinin arkadan görünümü.
Twitter'da paylaşılan iPhone Xc prototipinin arkadan görünümü.

Apple’ın her yıl Eylül’de gerçekleştirdiği tanıtım etkinliğine sayılı günler kaldı. Şimdiye kadar iPhone 9 olarak adlandırılacağı söylenen uygun fiyatlı iPhone’un isminin iPhone Xc olacağı belirtiliyor. Ben Geskin attığı tweette yeni iPhone Xc’nin prototipini paylaştı.

Çift SIM kartlı ilk iPhone

  • Twitter’da paylaşılan görsellere göre yeni iPhone Xc, beyaz, uzay grisi, roze altın ve kırmızı olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle gelecek. Apple’ın bugüne kadar hiç bahsetmediği çift SIM özelliğini taşıyan ilk iPhone olacağı yönünde söylentiler de mevcut.

iPhone X’te kullanılan çelik kasadan vazgeçen firma tekrar alüminyum kasaya sahip bir iPhone üretecek. Apple maliyetleri azaltmak için çift kameradan da vazgeçmişe benziyor. Çift SIM kart özelliğini yalnızca Asya pazarı için sunabilir.

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.