Teknoloji WhatsApp güncellendi

WhatsApp güncellendi

iPhone ve iPad kullanıcıları için WhatsApp'a yeni bir güncelleme yapıldı. 88 MB boyutundaki 2.16.11 güncellemesi, iOS 10 ile birlikte WhatsApp'ta beliren hataları düzeltiyor ve bazı yenilikler getiriyor.

Haber Merkezi Yeni Şafak
iOS kullanıcıları için WhatsApp güncellendi.
iOS kullanıcıları için WhatsApp güncellendi.
Dünyanın en büyük anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a yeni bir güncelleme geldi. iOS kullanıcılarına özel yayınlanan güncellemede hata düzeltmeleri yapıldı ve bazı yenilikler getirildi.

WhatsApp'ın 2.16.11 sürüm güncellemesi şu yenilikleri içeriyor:


Bildiğimiz üzere Apple geride bıraktığımız haftalarda iOS 10 güncellemesini yayınlamıştı. Bu güncellemeyle birlikte WhatsApp'tan gelen bildirimlerin ses ayarları değişmişti. Son güncellemede bu sorunun çözülüyor. Eğer sorun hala çözülmediyse telefonu kapatıp açmak gerekiyor.

WhatsApp'ta artık 'mention' yani '@' işaretini koyarak grupta istediğimiz kişinin dikkatini çekebiliyoruz. Yani bir kişi katılmış olduğu grubu sessize almış dahi olsa, mesaja onun ismini ekleyerek bildirim gitmesini sağlayabiliyoruz.

2.16.11 güncellemesinde iOS 10 kullanıcılarına yönelik yenilikler de bulunuyor. WhatsApp artık Siri ile birlikte kullanılabiliyor. Yani Siri'ye WhatsApp'tan mesaj gönderme veya arama yapma talimatı verilebiliyor. Bununla birlikte WhatsApp'tan gelen telefon aramalarını kilit ekranını açmadan cevaplayabiliyoruz.


İşte iOS 10'un 7 büyük özelliği!
TEKNOLOJİ
İşte iOS 10'un 7 büyük özelliği!

iOS 10 resmen yayınlandı!
TEKNOLOJİ
iOS 10 resmen yayınlandı!


Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.