Ekonomi 5 bine yakın personel alınacak

THY'ye 5 bine yakın personel alınacak

5 bine yakın personel alınacak

THY'nin İstanbul Yeni Havalimanı'ndan ilk uçuşunu yurt içinde Ankara, yurt dışında ise Azerbaycan ve KKTC'ye yapacağını belirten Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi Turkish Ground Services ve THY'ye 5 bine yakın personel alınacağını duyurdu.

Haber Merkezi AA
Türk Hava Yolları
Türk Hava Yolları

İstanbul Yeni Havalimanı'na taşınma sürecinin detaylarını açıklayan THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, THY'nin taşınma sürecinin 31 Ekim saat 02.00'de başlayacağını ve 800 tırlık taşınma işinin 12 saat süreceğini belirtti.

İLK SEFERLER BELLİ OLDU

THY'nin İstanbul Yeni Havalimanı'ndan ilk uçuşu yurt içinde Ankara'ya yapacağını da aktaran Ekşi, yurt dışında ise ilk seferlerin Azerbaycan ve KKTC'ye yapılacağını söyledi.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi

5 BİNE YAKIN PERSONEL ALINACAK

Personel alımına da değinen Ekşi, Turkish Ground Services şirketi bin 600'e yakın THY'ye ise 3 bine yakın personel alınacağı müjdesini verdi.

YENİ NESİL 41 UÇAK

2023 hedefleri doğrultusunda 4'ü kargo, 14 uçak siparişinin bu yıl teslim edileceği bilgisini de paylaşan Ekşi, 2019'da yeni nesil 41 uçağın daha olacağını belirtti.

Ticaret Bakanlığının yeni logosu belli oldu
EKONOMİ
Ticaret Bakanlığının yeni logosu belli oldu

Türk jetinden ilk görüntü ortaya çıktı
EKONOMİ
Türk jetinden ilk görüntü ortaya çıktı

Maaşlarda sevindiren artış
EKONOMİ
Maaşlarda sevindiren artış
/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.