Gündem Afrine en kısa sürededöneceğim

Afrin’e en kısa sürede döneceğim

Zeytin Dalı Harekatı’nda yaralanan ve Gülhane Askeri Tıp Akademisi’ndeki (GATA) tedavisinin ardından memleketi memleketi Adıyaman’a getirilen Piyade Uzman Çavuş Muzaffer Doğan, en kısa zamanda iyileşip görevine döneceğini söyledi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Piyade Uzman Çavuş Muzaffer Doğan
Piyade Uzman Çavuş Muzaffer Doğan

Kilis’teki tedavisinin ardından memleketi Adıyaman’a getirilen Doğan, merkeze bağlı Çemberlitaş köyünde ziyaretçilerini kabul ediyor. Kendisiyle birlikte 14 silah arkadaşının da yaralandığını belirten Doğan, diğer yaralılara Allah’tan acil şifalar diledi. Sol kulağının işitme yetisini kaybettiğini aktararak, “Bu vatana her şeyim feda olsun. Canımı feda ederim. Kolumuzu da ayağımızı da kaybetsek eni sonu iyileşip tekrar bulunduğum görevime gideceğim. PYD/PKK soysuzlarını temizleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

AKLIM ARKADAŞLARIMDA

Tedavisinin ardından Zonguldak’ın Ereğli ilçesine getirilen Piyade Uzman Çavuş Serkan Arık ise, tedavisinin tamamlanmasının görevine döneceğini belirterek, "Sağlık durumum iyi, moralim oldukça yüksek. Aklım harekata katılan asker arkadaşlarımda.” dedi.

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.