Gündem Dördüncü nakil sonuçları açıklandı

MEB dördüncü nakil sonuçları açıklandı

Dördüncü nakil sonuçları açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığınca ortaöğretim kurumlarına yerleştirmeye esas dördüncü nakil sonuçları, "meb.gov.tr" internet adresinden açıklandı. Nakil sonucunuzu ve yerleştirme sürecinin tüm detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Haber Merkezi AA
MEB'in dördüncü ve son nakil sonuçları da bakanlığın sitesinden yayınlandı.
MEB'in dördüncü ve son nakil sonuçları da bakanlığın sitesinden yayınlandı.

Milli Eğitim Bakanlığınca ortaöğretim kurumlarına yerleştirmeye esas dördüncü nakil sonuçları, "meb.gov.tr" internet adresinden açıklandı.

SONUCUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

8. Sınıfı tamamlayan öğrenciler, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen Lise Geçiş Sınavına giriyorlar. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen sınav 2018 yılında 2 Haziran’da yapıldı. Sonuçların açıklanmasının ardından da tercihler başladı.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın resmi sitesinden ilan edilen sonuçlarda sorgulama yapabilmek için T.C. kimlik numarası, doğum tarihi ve sorgulama ekranındaki güvenlik kodunun ilgili alana girilmesi yeterli olacak.

Tercihler, boş kontenjana bakılmaksızın bir ortaokul müdürlüğüne başvurarak yapılabilecek. İşlemler, okul müdürlüğü tarafından elektronik ortamda onaylanacak.

Üçüncü nakil sonuçları açıklandı
GÜNDEM
Üçüncü nakil sonuçları açıklandı
/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.