|

Batman filminin yönetmeni belli oldu

Merakla beklenen yeni 'Batman' filminin yönetmeni belli oldu. Maymunlar Cehennemi'nin yönetmeni Matt Reeves "Kahramanımızın macerasını beyazperdeye taşıyacağım için çok mutluyum" dedi.

Yeni Şafak
15:23 - 25/02/2017 Cumartesi
Güncelleme: 15:23 - 25/02/2017 Cumartesi
Diğer
Batman filminin yönetmenliğini  Matt Reeves üstlenecek.
Batman filminin yönetmenliğini Matt Reeves üstlenecek.

Geçen yılın en çok konuşulan filmlerinden Zack Snyder'ın yönettiği 'Batman v Superman: Adaletin Şafağı'nda başrolde yer alan Ben Affleck'in yeni Batman filminin yönetmenliğini üstlenmekten vazgeçtiğinin açıklamasının ardından başlayan kriz son buldu."Ben Affleck'in kararını tamamen destekliyor ve solo Batman filmi yaratmak için onunla birlikte çalışma kararını koruyoruz" diyen yapım şirketi Warner Bros. Pictures, bir süredir yeni yönetmen arayışlarını sürdürüyordu. Bu süreçte Warner Bros'un birçok isimle görüştüğü dile getirildi ancak en fazla Matt Reeves'in ismi anılıyordu. Önce Reeves'in yönetmenlik görevini kabul ettiği, ardından da vazgeçtiği tarzında birçok haber yapıldı."Çok gururlu ve heyecanlıyım”


Variety'nin haberine göre sonunda Batman filminde yönetmen kriz son buldu. Maymunlar Cehennemi : Şafak Vakti ve Maymunlar Cehennemi 3: Savaş filmlerinin yönetmeni Matt Reeves'in, Batman filminin yeni yönetmeni olacağı onaylandı. Reeves bu konuyla ilgili açıklamasında “Küçüklüğümden beri Batman'in hikayesini çok severim. Oldukça ikonik ve zorlu bir karakter. Kahramanımızın macerasını beyaz perdeye taşımak üzere Warner Bros'la çalışacak olmaktan ötürü çok gururlu ve heyecanlıyım” sözlerini sarf etti.Merakla beklenen The Batman filminde kahramanımıza yine Ben Affleck hayat verecek. Joe Manganiello ise Deathstroke karakteriyle ilk kez izleyici karşısına çıkacak. Onlara Jeremy Irons ve J.K. Simmons gibi isimlerin eşlik etmesi bekleniyor. Önümüzdeki yaz çekilmesi planlannan filmin ne zaman vizyona gireceği ise henüz bilinmiyor.

Miyazaki anime dünyasına resmen döndü Fransa'nın Oscar'ında en iyi film "Elle" Keanu Reeves'ten Matrix 4 açıklaması


#Batman
#Matt Reeves
#Ben Affleck
7 yıl önce