Hayat Ercan Kesal Çukurda ölmediysem reyting uğruna

Ercan Kesal: Çukur'da ölmediysem reyting uğruna

Çukur dizisinde İdris'i canlandıran oyuncu Ercan Kesal, Haziran ayında dizinin sezon finalinde canlandırdığı İdris Koçovalı karakterinin öleceğini fakat izleyicilerin bunu istemediğini belirterek, "İdris karakteri ölecekti ancak reyting denen efendinin kölesi olundu" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
Ercan Kesal: Çukurda ölmediysem reyting uğruna
Ercan Kesal

Çukur dizisinin başrol oyuncusu Ercan Kesal, çıktığı bir programda soruları yanıtladı. Kesal, Çukur dizisinde 'İdris' karakterinin ölmesi gerektiğini ancak dizinin reytingin kölesi olduğu için devam etmesine tepki gösterdi.

Reytingler için diziden çıkmadı

VOA Türkçe'nin haberine göre, Kesal, diziden sonraki planlarına dair soruya verdiği yanıtta senaryonun reytinge göre değiştiğini söyleyerek eleştirilerde bulundu. Kesal,'ın açıklaması şöyle:

  • "Dizinin Haziran'da sezon finali yapmasıyla aslında canlandırdığım İdris Koçovalı karakteri de ölecekti. Fakat bir süre sonra seyirci o karakterin ölmemesini istiyor. Senarist de bunun bir parçası haline geliyor. Çünkü reyting denen bir efendinin kölesi oluyorsunuz."

Filmlerde rol alabilmek için kolunu kesti
HAYAT
Filmlerde rol alabilmek için kolunu kesti

Yavuz Bingöl'den Ahmet Kural tepkisi: İki tane film çekmekle adam olunmuyor
HAYAT
Yavuz Bingöl'den Ahmet Kural tepkisi: İki tane film çekmekle adam olunmuyor

Ölü doğan bebeğinin fotoğraflarını paylaştı
HAYAT
Ölü doğan bebeğinin fotoğraflarını paylaştı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.