|

Pixar’ın yeni animasyon filmi: Coco

Pixar yeni bir animasyon filmle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ölülerin dünyasında geçen Coco’dan yeni bir fragman gün yüzüne çıktı. Coco yurt dışında 22 Kasım‘dan itibaren vizyona girecek. Bu animasyon filmin ülkemizdeki gösterim tarihi ise henüz belli değil.

Yeni Şafak
10:15 - 9/06/2017 Cuma
Güncelleme: 10:16 - 9/06/2017 Cuma
Diğer
Coco’nun orijinal seslendirme kadrosunda Anthony Gonzalez, Jaime Camil, Sofia Espinosa, Gael Garcia Bernal, Benjamin Bratt, Edward James Olmos gibi isimler yer alıyor.
Coco’nun orijinal seslendirme kadrosunda Anthony Gonzalez, Jaime Camil, Sofia Espinosa, Gael Garcia Bernal, Benjamin Bratt, Edward James Olmos gibi isimler yer alıyor.

Pixar yeni bir animasyon filmle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ölülerin dünyasında geçen Coco’dan yeni bir fragman gün yüzüne çıktı.

Farklı bir hikaye sunmayı amaçlayan Coco’nun yönetmenliğini Lee Unkrich üstleniyor. Bu yeni animasyon yapımda Miguel isminde 12 yaşında bir çocuğun maceralarına şahit oluyoruz.

Ülkemizdeki gösterim tarihi belli değil

Filmin geçtiği dünyada ölüler belli aralıklarla dünyaya dönebiliyor ve sevdikleriyle kısa süreli de olsa zaman geçirebiliyor. Ancak yaşayanlar onları ziyaret edemiyor. Ailesi nesillerdir müziğe pek sıcak bakmayan Miguel ise idolü Ernesto de la Cruz gibi başarılı bir sanatçı olmak istiyor. Yetenekli olduğunu kanıtlamak isteyen ufaklık bir dizi olayın ardından kendisini ölülerin diyarında buluyor. Böylece onların dünyasına adım adan ilk insan oluyor. Burada tanıştığı Hector ile birlikte ailesinin asıl geçmişini ve müziğe sıcak bakmamalarının nedenini öğreniyor.

Coco’nun orijinal seslendirme kadrosunda Anthony Gonzalez, Jaime Camil, Sofia Espinosa, Gael Garcia Bernal, Benjamin Bratt, Edward James Olmos gibi isimler yer alıyor. Filmin Türkçe dublajlı versiyonunda kimlerin seslendirme görevi üstleneceği ise bilinmiyor.

Coco yurt dışında 22 Kasım‘dan itibaren vizyona girecek. Bu animasyon filmin ülkemizdeki gösterim tarihi ise henüz belli değil.

#Pixar
#Coco
7 yıl önce