Hayat Tom Cruise kaza geçirdi

Tom Cruise kaza geçirdi

Seri 2018 yılında altıncı filmi Mission: Impossible 6 ile beyaz perdeye geri dönüyor. Ancak çekimleri devam eden filmin setinden talihsiz bir haber geldi ve 55 yaşındaki oyuncu Tom Cruise set kazası atlattı. Londra’daki çekimler esnasında bir platformdan başka bir platforma atlamaya çalışan oyuncu bu esnada duvara çakıldı. Yetkililer setin durdurulduğunu ve çekimlerin belirsiz bir tarihe ertelendiğini duyurdu ancak kaza ile ilgili açıklama yapmadı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diger
Tom Cruise kaza geçirdi
Yetkililer setin durdurulduğunu ve çekimlerin belirsiz bir tarihe ertelendiğini duyurdu ancak kaza ile ilgili açıklama yapmadı.

1996 yılında Brian De Palma’nın yönettiği ve başrolünde Tom Cruise’un yer aldığı Görevimiz Tehlike (Mission: Impossible), yıllar içinde gelen devam filmleriyle de birlikte en önemli aksiyon film serilerinden biri haline geldi. Yıllar içinde yönetmenler, senaristleri, yardımcı oyuncular değişse de yıllar içerisinde değişmeyen tek isim Tom Cruise oldu.

Seri 2018 yılında altıncı filmi Mission: Impossible 6 ile beyaz perdeye geri dönüyor. Ancak çekimleri devam eden filmin setinden talihsiz bir haber geldi ve 55 yaşındaki oyuncu Tom Cruise set kazası atlattı. Londra’daki çekimler esnasında bir platformdan başka bir platforma atlamaya çalışan oyuncu bu esnada duvara çakıldı.

Tom Cruise duvara çakıldı!
OYNAT 00:27
Tom Cruise duvara çakıldı!
Mission: Impossible 6'nın Londra'daki çekimleri esnasında bir platformdan başka bir platforma atlamaya çalışan oyuncu bu esnada duvara çakıldı.


Çekimler ertelendi

Sinemia'nın haberine göre, yıllardır aksiyon filmlerinde birbirinden tehlikeli sahnelerde yer alan Tom Cruise’dan ya da filmin yapımcılarından bu kazayla ilgili açıklama gelmedi. Ancak çekilecek sahnelerin tarihi bir süre daha ertelendi.

Filmin vizyon tarihi 27 Temmuz 2018 olarak açıklanmıştı.

Gladyatörlerin arenası üç ayda ayağa kaldırılacak
HAYAT
Gladyatörlerin arenası üç ayda ayağa kaldırılacak

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.