Hayat Yeni James Bond filminde başrol belli oldu

Yeni James Bond filminde başrol belli oldu

Spectre'ın yayınlanmasını izleyen iki yılın belirsizliğinden sonra, 007 serisi bu hafta pek çok gelişme yaşadı. Filmin yapımcıları yayın tarihi olan Kasım 2019'u ilan ettiler ve The New York Times'a göre de Bond aktörü Daniel Craig'in role geri döneceği konusunda aktörle anlaşma sağlandı.

Haber Merkezi Diger
Bond aktörü Daniel Craig'in role geri döneceği konusunda aktörle anlaşma sağlandı.
Bond aktörü Daniel Craig'in role geri döneceği konusunda aktörle anlaşma sağlandı.

Blade Runner: 2049 filminin yönetmeni Denis Villeneuve'in, yirmi beşinci James Bond filminin yönetmenliğini yapması muhtemel görünüyor ama sırada iki film yapımcısı daha var.

Sinemia'nın haberine göre, bir önceki James Bond filmi Spectre'ın yayınlanmasını izleyen iki yılın belirsizliğinden sonra, 007 serisi bu hafta pek çok gelişme yaşadı. Filmin yapımcıları yayın tarihi olan Kasım 2019'u ilan ettiler ve The New York Times'a göre de Bond aktörü Daniel Craig'in role geri döneceği konusunda aktörle anlaşma sağlandı.

Skyfall ve Spectre yönetmeni Sam Mendes, Bond filmlerinden çekilince ve Daniel Craig de bir daha Bond olmak istemediğini belirtince seri büyük bir belirsizliğe gömülmüştü.

Yeni James Bond filminin vizyon tarihi açıklandı
HAYAT
Yeni James Bond filminin vizyon tarihi açıklandı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.