Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Spor Fatih Terimden Başakşehir maçı sonrasında İrfan Can Kahveci mesajı

Fatih Terim'den Başakşehir maçı sonrasında İrfan Can Kahveci mesajı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yakın zamanda transfer listesi açıklayacağını belirterek, "Temmuz, ağustos transferi için söylüyorum. Herkes kağıdını, kalemini hazır etsin. Dikkatli not alsın. Transfer için zaman gerek, bu zamanı da vermek lazım. Para gerek. Onun toparlanması lazım. Gerçi bazen para da zaman da yetmez. Başka şeyler gerekir. Gelmeyenler ile ilgili isteyene değil, gelmeyene niçin gelmediğini sormak lazım" dedi.

Haber Merkezi İHA
Fatih Terimden Başakşehir maçı sonrasında İrfan Can Kahveci mesajı
Fatih Terim

Süper Lig’in 23. haftasında Galatasaray sahasında karşılaştığı Medipol Başakşehir’i 3-0 mağlup etti. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim önemli açıklamalarda bulundu.

İrfan Can Kahveci mesajı

  • "Bir transferi daha geride bıraktık iyisiyle kötüsüyle. Ancak her zaman istekleriniz yerini bulmuyor. Çok da doğal. Her istediğiniz olmuyor. Ayrıca bazı isteklerimizin olmayışına alıştık. Orada günahımız yok. Burada başkanımızdan, Abdurrahim Albayrak’tan, yönet kurulumuzdan övgü ile bahsetmek istiyorum. Scout grubumuz, sportif direktör departmanımız müthiş bir iş birliği ile çalıştılar. Ellerinden gelenin fazlasını yaptılar. Gerek ekonomik, gerek mesai olarak kolay değil. Zamana karşı, limit, limit aşımı, paranız yok. Gelen gelirler çok az. Bunlar kolay işler değil. Benim verdiğim listenin büyük bölümü yerine geldi."
Gelmeyenler ile ilgili isteyene değil, gelmeyene niçin gelmediğini sormak lazım.

Transfer listesi ve Rui Costa mesajı

  • "Maçtan önce de söyledim, mümkün olursa yakın bir zamanda listemi açıklayacağım. Temmuz, ağustos transferi için söylüyorum. Herkes kağıdını, kalemini hazır etsin. Dikkatli not alsın. Transfer için zaman gerek, bu zamanı da vermek lazım. Para gerek. Onun toparlanması lazım. Gerçi bazen para da zaman da yetmez. Başka şeyler gerekir. Allah ondan da geri koymasın bizi. Bugün baktığımızda Mostafa’yı uzun zamandır istiyorduk. Sağ bek Yedlin bizim önemli bir transfer oldu. 27 yaşında. En yaşlımız o. Gedson için buradan ayrıca Benfica Sportif Direktörü Rui Costa’ya teşekkür ederim. Ben de Şükrü de konuştu. Teşekkür ettim. Önemli bir oyuncu. Gönül istiyor başka yerlere başka oyuncular da alalım. Ocak ayında yapabileceğimizin en iyilerini yapmaya çalıştık. Henry bizim oyuncumuz gibi. Halil genç yeteneğimiz, çok şey beklediğimiz oyuncu. Başkan ve yönetin, diğer arkadaşlar elinden gelen çabayı gösterdiler. Bu transfer dönemi bundan önce transfer dönemi bize çok büyük mesaj verdi. ‘Arkadaşlar siz hep beraber bir araya gelmek zorundasınız’. Tek vücut olma mecburiyeti var. Seyircisiz olmuyor. Onların nefesi ve gücünü hissediyoruz. Hangi yönetim olursa, herkesin yardım etmesi gerektiğini bir kere daha hissettirdi. Bu mesajı almış oldu. Dışarıda ile mücadele vereceğiz zaman Galatasaray’ın bütün kuvvetlerine ihtiyacımız var."

"Ozan’ın aramasına çok sevindim"

"Ozan’ın aramasına çok sevindim. ‘İmzadan evvel sizi aramak istiyorum’ deyince çok mutlu oldum. Galatasaray bir evladı çok kısa süre içerisinde genç takımdan alıp, kendi takımında oradan Almanya’da oradan sonra dünyanın en iyi takımlarından Liverpool’a gönderiyor. Bu beni çok memnun etti. Biz de onun gurur diyoruz ve başarılar diliyoruz" dedi.

Gedson Fernandes Fenerbahçe derbisinde oynayabilecek mi?
SPOR
Gedson Fernandes Fenerbahçe derbisinde oynayabilecek mi?

Aslan seriye bağladı: Donk yıldızlaştı yeni transferler gol attı
SPOR
Aslan seriye bağladı: Donk yıldızlaştı yeni transferler gol attı
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.