MOTOR SPORLARI

Kenan'dan ağlatan mesaj

Dünya Supersport Şampiyonası'nda 4. kez zafere ulaşarak bu alanda bir ilke imza atan Milli Sporcumuz Kenan Sofuoğlu, Facebook hesabından, yaz aylarında vefat eden bebeği Hamza'yla ilgili duygusal bir paylaşım yaptı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Sofuoğlu, sosyal paylaşım sitesi 'facebook'taki hesabından yaptığı paylaşımda Allah'ın nasip ettiği ve bugüne kadar sahip olduğu en güzel şeyin bir süre önce kaybettiği bebeği Hamza olduğunu söyledi.

Sofuoğlu'nun geçtiğimiz Temmuz ayında kaybettiği bebeğiyle çekilen fotoğraf ile paylaştığı yazısı şöyle:

Lütfen bu okuyacaklarınızdan bir ders çıkarın.

Bugüne kadar sahip olduğum en güzel şeyi düşündüm.
Yıllar önce en büyük hayalim abilerimle yarışmaktı çok şükür oldu, Avrupa'da yarışabilmek için aylarca sabahlara kadar dua etmiştim çok şükür oldu, ilk Müslüman Türk dünya motosiklet şampiyonu olmaktı çok şükür oldu, Maddi olarak kazanıp hem aileme hem çevremdekilere faydalı olmaktı çok şükür oldu, sorun yaşamayacağım bir insanla evlenmek ve huzurlu bir yuva kurmaktı çok şükür oldu, evlat sahibi olmaktı çok şükür oldu. Hevesli olduğum her şeyi Allah nasip etti çok şükür ve bugün kendi kendime sordum sahip olduğum yada başardığım, Allah'ın nasip ettiği en güzel şey neydi diye. Hiç düşünmeden aklıma gelen HAMZA oldu...

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Sumudica çılgına döndü: Her şeyi mahvettiniz

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+